ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaile
08.07.19
Dva mistrovské tituly v časovce družstev a jedno druhé místo v časovce jednotlivců si přivezl ČEZ Cyklo Team Tábor z MČR konané v Jeseníkách v městečku Vidnava.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor se na silničním MČR neztratil
01.07.19
Cyklokrosaři ČEZ Cyklo Teamu Tábor ukázali, že umí bojovat i o stupně vítězí mezi profesionální silničáři. Obrovskou výheň a kvalitní výkonnost a výsledky přineslo letošní MČR ve Slovenské Trnavě.
Aktuality - více informacíZávěrečná příprava na MČR ČEZ Cyklo Teamu Tábor vyvrcholila v Železné Rudě
12.06.19
Ideální podmínky na trénování před MČR na silnici poskytla Šumava konkrétně město Železná Ruda a hotel Belveder.
Aktuality - více informacíDorostenci závodili v Olomouci
11.06.19
O víkendu 8.6.-7.6. pokračoval další díl Českého silničního poháru mládeže a žen. ČEZ Cyklo Team Tábor si opět přivezl podiové umístění a několik příček v první pětce.
Aktuality - více informacíVelmi úspěšný víkend má za sebou ČEZ Cyklo Team Tábor
20.05.19
Výsledkově úspěšný víkend zažil ČEZ Cyklo Team Tábor. Jak v dorosteneckých kategoriích, tak v elitní mužské kategorii jsme sbírali podiová umístění.
Aktuality - více informacíNa ČP v Rokycanech se mužům dařilo
09.05.19
Nová a velmi těžká trať čekala na závodníky v Rakové u Rokycan. Našim mužům ale trať náramně seděla a to pro nás znamenalo dvě umístění v první desítce.
Aktuality - více informacíZávodní víkend na Jevíčku a Gracii
05.05.19
Kadet Matyáš Fiala po nemoci absolvoval etapový závod s mezinárodní účastí na Jevíčku, Kamila Janů bojovala na Gracii v Orlové.
Aktuality - více informacíPAVE TOUR Milovice
01.05.19
Ve středu 1. května si ČEZ CT Tábor zpřéjemnil přípravu závody na kostkách v Milovicích. Úspěšný závod odzávodili muži, kterým patřily tři místa v prvních pěti lidech. Konkrétně na druhém místě dojel Jan Nesvadba, za ním skončil Šimon Vaníček a čtvrté místo bral zkušený Michael Boroš. Náš tým nestačil pouze na Martina Boubala z Příbrami. Neztratil se ani Karel Camrda, který mezi juniory bral třetí místo.
Aktuality - více informacíDeštivý víkend v Kyjově
15.04.19
Deštivé a chladné počasí čekalo na závodníky v Kyjově na dalším díle silničního poháru pro mládež, ženy a muže. Na programu bylo sobotní kriterium a nedělní závod, který byl na profilově težkém silničním okruhu.
Aktuality - více informacíPrvní závodní víkend pro ČEZ Cyklo Team Tábor
08.04.19
První díl dorostoneckého a ženského silničního poháru přivítala jihočeská Soběslav. V neděli se celý peloton přemístil do Zbraslavi u Brna.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor zahájil přípravu v tradiční Itálii
02.04.19
Celý březen byl pro náš tým ve znamení soustředění v teplějších podmínkách. Muži využili ideálních podmínek v Chorvatsku, celý tým se ke konci března pak sešel Itálii.
Aktuality - více informacíZimní příprava v plném proudu
15.02.19
ČEZ CT Tábor zahájil svoji zimní přípravu na novou sezonu tradičně na šumavském Zadově.
Aktuality - více informacíTři bronzové medaile z MČR pro ČEZTábor
14.01.19
z téžkých podmínek a hlubekého bahna si ČEZ Cyklo Team Tábor přivezl tři cenné kovy ve třech kategoriích.
Aktuality - více informacíZávody Belgii, v Polsku, ve Švýcarsku a v Terezíně to byly vánoční svátky pro ČEZ
02.01.19
Velmi pestrý a úspešný program měl ČEZ CT Tábor během vánočních svátků.
Aktuality - více informacíFiala si přivezl z Boleslavi mistrovský titul!
18.12.18
Matyáš Fiala v kategorii kadetů ovládl mistrovský závod i celý Toi-Toi cup. Jan Nesvadba vyhrál celkové pořadí ČP v nejprestižnější kategorii Elite.
Aktuality - více informacíPředposlední díl Toi-Toi cupu v Jabkenicích
10.12.18
Konec sezony se blíží a závoníci z táborského týmu opět vezou dvě umístění na stupních vítězí v domácí soutěži.Jmenovitě Matyáš Fiala a Jan Nesvadba vybojovali druhá místa v Jabkenicích.
Aktuality - více informacíV Třebíči konečně na sněhu
03.12.18
Další díl Českého poháru mládeže v cyklokrosu už čekalo pravé zimní počasí. Na sněhu a ledu vybojoval ČEZ Cyklo Team Tábor čtyři medaile.
Aktuality - více informacíNesvadba upevnil vedení v Českém poháru i po závodě v Kolíně
11.11.18
Jan Nesvadba si třetím místem v závodě kategorie C1 v Kolíně vedení v poháru. Fiala bral z pískových dun druhé místo.
Aktuality - více informacíMistroství Evropy za námi i za účasti našich závodníků
05.11.18
V Bizozemském Rosmalenu se konalu v první listopadový víkend Mistroství Evropy v cyklokrosu. V kategiroii muži Elite a ženy U 23 jsme měli své zástupce.
Aktuality - více informacíZávodníci ČEZ CT Tábor o víkendu opět brali medaile
29.10.18
Dvě podiová umístěný ve Slaném v závodech C1 a jedno první místo v Lounech si připsali závodníci Tábora o uplynulém víkendu.
Aktuality - více informacíKamila Janů se zlatem a stříbrem z kategorie C2
22.10.18
Na Slovensko a do Rakouska vyrazili kvůli závodům kategorie C2 závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor. Stejný nápad mělo o víkendu mnoho belgických a polských jezdců, takže se na startu spolu s domácími a početnou českou účastí pokaždé sešla silná konkurence.
Aktuality - více informacíNesvadba vyhrál v Hlinsku a vede tak Český pohár
11.10.18
Jan Nesvadba stylem start-cíl ovládl další díl Toi-Toi cupu a tím si zajistil průběžné vedení. Fiala vybojoval další podiové umístění, bral bronz.
Aktuality - více informacíÚspěšný cyklokrosový otvírák pro ČEZ Tábor
30.09.18
Na státní svátek odstartovala v Uničově cyklokrosová sezona a hned na prvním závodě se sešla obrovská konkurence.
Aktuality - více informacíZávěr silniční přípravy na Okolo jižních Čech
13.09.18
Náročným pětietapovým závodem Okolo jižních Čech skončila silniční příprava závodníků ČEZ Cyklo Teamu Tábor na cyklokrosovou sezónu.
Aktuality - více informacíDorostenci závodili na severu Čech
10.09.18
Dorostenci o víkendu vyrazili na Český pohár do Hodkovic nad Mohelkou. Předtím se v sobotu zúčastnili kritéria v areálu Břízky, který nebyl součástí Českého poháru. Závodilo se na 1 km okruhu, pro vypsané kategorie se jel bodovací závod.
Aktuality - více informacíSkvělá příprava na závodech v Belgii
27.08.18
Čtveřice Jan Nesvadba, Martin Hunal, Šimon Vaníček a Tomáš Bakus vyrazila v rámci přípravy na cyklokrosovou sezónu do Belgie. Poprvé závodili minulý čtvrtek, na start téměř 120 km dlouhého kritérka se postavili v Evergemu, runda měřila 6,5 kilometru a jelo se na 18 kol po absolutní rovině. \"Průměr byl kolem 45 km/h, naši se snažili naskakovat do úniků, ale žádný nevedl k úspěchu. Kluci si dali ještě něco před tím a výsledkem bylo
krásných 160 kilometrů a skvělá příprava na cyklokrosovou sezónu,\" potvrdil trenér Michal Bednář.
Aktuality - více informacíSoustředění na Šumavě odstartovalo cyklokrosovou přípravu
17.08.18
Pětidenní soustředění na Šumavě mají za sebou závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor. „Každé dopoledne byla intenzivní silnice, kolem tří hodin, odpoledne si kluci dali hodinu a půl na kroskách, především aby oživili technické dovednosti.
Aktuality - více informacíVýborný Doležal na Regionem Orlicka
09.08.18
Adam Doležal zajel pro tým ČEZ CT Tábor nejlepší celkový výsledek za spoustu let zpátky.
Aktuality - více informacíTábor výrazně bodoval na tropické Vysočině
07.08.18
Stovka závodníků nejen domácích, ale i z Německa, Belgie, Holandska, USA, Rakouska, Izraele i Slovenska se postavila na start čtyřetapového závodu Vysočina 2018.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor se chystá na Vysočinu i Orlicko
30.07.18
Závodníky ČEZ Cyklo Teamu Tábor čeká horký a náročný víkend. Elita pojede etapák Vysočina 2018, junioři pak výborně obsazovaný a velmi dobře organizovaný mezinárodní závod Regionem Orlicka.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor v Krkonoších
14.07.18
Závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor poznávají krásy Krkonoš. Z base campu ve Strážném už vyrazili na Zlaté návrší, Černou horu i Stachelberg a do středy se chystají na další zajímavá místa české i polské strany hor.
Aktuality - více informacíBojovný výkon na mistrovství republiky
25.06.18
Silniční Mistrovství České a Slovenské republiky mužů bylo letos díky okruhu, větru i Petru Saganovi velmi náročné. Z ČEZ Cyklo Teamu Tábor závod nejlépe zvládl Jan Nesvadba na 21. místě, o dvě příčky za ním dokončil Martin Hunal.
Aktuality - více informacíÚspěšné Lidice pro ČEZ Cyklo Team Tábor
18.06.18
Mezinárodní cyklistický závod Lidice je nejdéle fungující český etapák, o víkendu se konal již po třiapadesáté. A pro závodníky ČEZ Cyklo Teamu Tábor to byl dobrý ročník. „Páteční časovka dopadla průměrně, ovšem v sobotu i v neděli byli kluci aktivní, což se odrazilo také ve výsledcích. Hodně znát je angažování zkušeného Martina Hunala, který dokáže mladým klukům poradit a vést je,“ chválil trenér Michal Bednář.
Aktuality - více informacíNesvadba vyhrál poslední etapu RBB Tour
21.05.18
Středa 16. května patřila dalšímu dílu Táborských okruhů, kde ČEZ CT Tábor obsadil všechna stupně vítězů. V kategorii kadetů závod opanoval Matyáš Fiala na stupních vítězů ho doplnil třetím místem David Račan. V kategorii juniorek za dvojící z pražské Dukly skončila Kamila Janů a v juniorech zopakoval svůj výsledek z minulého závodu Adam Doležal, který skončil druhý. Karel Arlt si dojel pro třetí místo. V hlavním závodě na 50 kol v kategorii mužů elite vybojoval Martin Hunal pro tým první stupně vítězů po delší době, kdy v taktickém závodě obsadil druhou příčku.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor úspěšný na ZMN v Jevíčku
08.05.18
V konkurenci 11 zemí se představil ČEZ CT Tábor v mezinárodním etapovém závodě v Jevíčku, kde se na start postavilo 128 kadetů. Etapák začal v pátek 4.5. dopoledním prologem V Moracské Třebové.
Aktuality - více informacíTáborští se mezi vinicemi neztratili
23.04.18
Pětice závodníků ČEZ Cyklo Teamu Tábor vyrazila v sobotu na českou část seriálu Visegrádská 4, která se jela ve Valticích. Na 162 kilometrů v prašném prostředí mezi vinicemi vyrazilo 150 závodníků z devíti zemí.
Aktuality - více informacíTáborské okruhy 2018 mají za sebou první díl
19.04.18
V cyklistickém areálu Komora ve středu odstartoval osmý ročník série cyklistických kritérií Táborské okruhy - Velká cena ČEZ.
Aktuality - více informacíCyklokrosaři naskočili do silničního poháru
16.04.18
První závod českého silničního poháru ve Velké Bíteši závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor vynechali, neb začínali s přípravou na novou sezónu. Druhý díl v Kyjově si však již ujít nenechali, níže najdete pár fotografií z nedělního těžkého závodu.
Aktuality - více informacíPrvní závodní víkend ČEZ cyklo teamu Tábor
09.04.18
V sobotu 7.4. začal ČEZ CT Tábor letní sezónu závody v Soběslavi úvodním tradičním kritériem v centru města. V nabité kategorii kadetů dosáhl čtvrtého místa Matyáš Fiala, který se na bramborou pozici dostal vítěznou závěrečnou bodovačkou. Stejného výsledku dosáhla i Kamila Janů v kategorii juniorek, kde závod opanovaly jezdkyně pražské Dukly. V kategorii juniorů předvedl skvělý výkon a výsledek Adam Doležal, který se s Michalem Rotterem z Lanškrouna po 15 kilometrech vydal do úniku a obsadil tak druhé místo. Karel Camrda dokončil závod v hlavní skupině na 22. místě.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor představil nový tým na sezónu 2018/19
28.03.18
Na tiskové konferenci konané 27. března v táborském sportovním areálu Komora představil ČEZ Cyklo Team Tábor nový tým na sezonu 2018/19 a současně i nového partnera. Přítomné novináře seznámil s vizí a cíli, ale i spoluprací s neziskovou organizací Kaňka a připomněl přehled vrcholných sportovních akcí pořádaných Agenturou Cyklistika.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor zahájil přípravu v Itálii
19.03.18
S blížící se letní sezonou se cyklokrosový tým ČEZ Cyklo Team Tábor snaží nasbírat co nejvíce objemových kilometrů v samotném srdci Itálie. Profily pro trénink jsou zde pro nás ideální. Můžeme trénovat v rovinatém terénu, tak můžeme zavítat i do těžkých kopcovitých terénů.
Aktuality - více informacíTáborští cyklisté poznají Jaderské moře z obou stran
11.03.18
Do jižních krajin se vypravila část jezdců ČEZ Cyklo Teamu Tábor, aby zahájila přípravu na další sezónu. Čtveřice závodníků polyká první kilometry na chorvatském poloostrově Istrie, odtud se ve čtvrtek přesunou do italského Cesenatica, kam ten samý den vyrazí z Čech další, výrazně početnější skupina táborkého týmu.
Aktuality - více informacíSoustředění Zadov 2018
14.02.18
V termínu od 3.2. do 10.2. se náš oddíl zúčastnil lyžařského soustředění na šumavském Zadově. Soustředění bylo zaměřené především na rozvoj vytrvalostních a silových schopností. Při některých těžkých fázích tréninku se rozvíjela i mentální složka.
Aktuality - více informacíKulaté jubileum (70) velké opory našeho týmu
18.01.18
Včera oslavil kulaté jubileum Rudolf Dvořák, velká opora našeho týmu. Je mu 70 let. Velmi pracovitý, oblíbený mezi závodníky, vždy na něho bylo spolehnutí. V týmu zastával hlavně role řidiče a mechanika. Později pracoval i jako rozhodčí ČSC.
Aktuality - více informacíSetkání bývalých členů oddílu
05.01.18
Proběhlo 4.1.2018 v Restauraci Beseda v Táboře.
Aktuality - více informacíPF 2018
21.12.17
Vážení sportovní přátelé,

děkujeme Vám za podporu v roce 2017 a těšíme se na spolupráci v roce 2018.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

S pozdravem

Petr Balogh, Josef Krch a Markéta Poslušná
Aktuality - více informacíMČR mládeže v Kolíně
13.12.17
V sobotu 9.12. se konalo v Kolíně dorostenecké Mistroství České republiky, z kterého si ČEZ Cyklo Team Tábor odvezl jeden cenný kov. První medailovou naději celého dne jsme měli v kategorii kadetů a hned v první kategorii s naším zastoupením jsme měli první cenný kov.
Aktuality - více informacíSoustředění Železná Ruda
28.08.17
Od pondělí 21.8. do pátku 25.8. se ČEZ Cyklo Team Tábor zúčastnil cyklokrosového soustředění v Železné Rudě na Šumavě. Naším zázemím se opět stal hotel Belveder, který se nachází na jedné z mnoha místních sjezdovek, kde máme veškeré potřebné zázemí k tréninku. Soustředění bylo zaměřeno na intenzivní silniční tréninky v kopcích a na automatizování cyklokrosové techniky. Tréninky byly doplněny i o tréninky dynamiky a maximální síly nespecifickými prostředky, závodníci tak denně absolvovali 3-4 fázové tréninky.
Aktuality - více informacíMatyáš Fiala úspěšný na ME MTB
21.08.17
Od 14.8. do 18.8. se v rakouském Grazu uskutečnilo Mistrovství Evropy MTB mládeže. V kategorii U15 náš tým, ČEZ Cyklo Team Tábor, reprezentoval Matyáš Fiala, který byl z české reprezentace nejúspěšnějším sportovcem.
Aktuality - více informacíFiala opět zlatý!
24.07.17
Na mistrovství ČR horských kol v Brně získal oddíl ČEZ Cyklo Team Tábor dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili.

Žák Matyáš Fiala se stal dvojnásobným mistrem republiky, nejprve získal titul v sobotní disciplíně eliminátor, v neděli pak nenašel přemožitele ani v disciplíně cross country.
Aktuality - více informacíZpráva ze soustředění v Krkonoších
23.07.17
Od soboty 15.7. do pátku 21.7. se ČEZ Cyklo Team Tábor sešel na týmovém soustředění v Krkonoších ve Strážném. V první polovině soustředění vládlo trošku aprílové počasí, při tréninku nás zastihlo několik dešťových přeháněk, které hned vystřídaly vysoké teploty. V druhé části soustředění panovalo už jasné počasí.
Aktuality - více informacíMatyáš Fiala z ČEZ Cyklo Teamu Tábor mistrem republiky na silnici!
17.07.17
Minulý týden se v Hodkovicích nad Mohelkou konalo MČR dorostu v silniční cyklistice. Program odstartovalo úterní časovky jednotlivců, kde žák Matyáš Fiala vybojoval první medaili, a to stříbrnou. V kategorii kadetů zajel nejlépe Karel Camrda na 36. místě, pro kterého to byl první start na MČR.
Aktuality - více informacíMatyáš Fiala zvítězil v závodě českého poháru na silnici.
10.07.17
O uplynulém víkendu se muži ČEZ Cyklo Teamu Tábor zúčastnili dvoudenního etapového závodu Lidice 2017, který se jel v Blatné a Smečně. Naši závodníci do závodu vstupovali z plného tréninku před cyklokrosovou sezónou a v závodech, kde panovaly vysoké teploty, podali standardní výkony. Dále je v tomto týdnu čeká soustředění v Krkonoších, kde bude příprava na cyklokrosovou sezónu pokračovat.
Aktuality - více informacíMistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice 2017
27.06.17
Od čtvrtka do neděle se ve slovenském Žiaru nad Hronom konalo společné Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice.

Závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor se účastnili mistrovství v kategoriích juniorů, juniorek a mužů. Vzhledem ke skutečnosti, že prioritou ČEZ Cyklo Teamu Tábor jsou cyklokrosové závody, můžeme hodnotit účast našich závodníků jako velmi úspěšnou.
Aktuality - více informacíVýsledky z posledního týdne
29.05.17
Ve středu 24.5. se v Táboře na Komoře uskutečnily krajské časovky dorostenců. V juniorské kategorii obsadil kompletní stupně vítězů ČEZ Cyklo Team Tábor, jmenovitě na třetím místě dojel David Honzák, druhý skončil Adam Doležal a mistrem Jihočeského kraje se stal Jan Burgstaller. V kategorii kadetů jsme díky Davidu Račanovi obsadili třetí místo. Matyáš Fiala ovládl kategorii starších žáků a Celestýna Součková kategorii juniorek.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje na novou sezónu
27.03.17
ČEZ Cyklo Team Tábor odjel na tradiční jarní soustředění do italského města Cesenatico. Za první čtyři tréninkové dny muži najeli 630 km za 21 hodin.
Aktuality - více informacíSoustředění Zadov 2017
10.02.17
V termínu od 4.2. do 11.2. se náš oddíl zúčastnil lyžařského soustředění na šumavském Zadově. Soustředění bylo zaměřené především na rozvoj vytrvalostních a silových schopností.
Aktuality - více informacíJak vyzrát na mráz? Hřejivkou a lyžarskými rukavicemi, plánuje Mikulášková
04.01.17
Je to pro ni takové malé déj? vu. Loni na republikový šampionát v cyklokrosu nepřijížděla v roli největší favoritky, neměla za sebou zrovna povedenou sezonu. V pro ni nejdůležitějším závodu roku ale byla v Kolíně nejsilnější. Ani v aktuální sezoně se Martině Mikuláškové zrovna nedaří, přesto by ráda v sobotu v Hlinsku svůj mistrovský dres uhájila. „A může se mi to povést,“ věří.
Aktuality - více informacíSoustředění ve Strážném
29.08.16
ČEZ Cyklo Team Tábor se vrátil ze soustředění v Krkonoších. Od 19.8. do 26.8. se téměř celý tým sešel ve Strážném v srdci Národního parku v Krkonoších. Hned v pátek nás přivítalo slunečné počasí a soustředění jsme zahájili tří hodinovým tréninkem.
Aktuality - více informacíCelestýna Součková druhá na MČR v Bedřichově
26.07.16
O víkendu 23.7. - 24.7. se závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor zúčastnili v Bedřichově Mistrovství České republiky v cross-country a v eliminatoru. V sobotních sprintech dosáhla velmi pěkného výsledku Celestýna Součková, která si dojela pro republikové stříbro v kategorii kadetek. V nedělním závodě pak obsadila 10. příčku a po 14-ti denní nemoci, kterou prodělala, vybojovala sympatické výsledky.
Aktuality - více informacíMikulášková získala bronz na silničním MČR
27.06.16
O uplynulém víkendu proběhlo v Kyjově silniční Mistrovství České republiky mužů, žen, juniorů a juniorek. Závodníci se museli kromě náročné trati vypořádat i s vysokými teplotami, které dělaly závody ještě těžší. Našemu týmu se podařilo z mistrovského závodu přivést jeden cenný kov, což je bráno za velký úspěch.
Aktuality - více informacíJunior David Honzák zvítězil v závodě Českého poháru
21.06.16
V sobotu 18.6. pokračoval v Tuchořicích další díl Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice, kterého se zúčastnili také závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor. Týden před Mistrovstvím České republiky v silniční cyklistice si skvěle vedli především junioři.
Aktuality - více informacíÚspěšný víkend ČEZ Cyklo Teamu Tábor
14.06.16
O víkendu 11. - 12.6. se ČEZ CT Tábor zúčastnil Českého poháru horských kol v Brně a nevedl si vůbec špatně. V sobotu byl na program závod ve sprintech, kde jsme měli dva naše zástupce.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor na soustředění v Železné Rudě
09.06.16
Ve dnech 4.6. až 7.6. se ČEZ Cyklo Team Tábor zúčastnil soustředění v Železné Rudě na Šumavě. Zázemí tým našel v horském hotel Belveder, který naskýtal ideální podmínky pro přípravu na vrchol silniční sezony. S novou lokalitou na hranicích s Německem v jádru Šumavy jsme byli naprosto spokojeni a rádi se opět do těchto míst vrátíme.
Aktuality - více informacíRozhovor s Janem Novákem
03.06.16
Celkový vítěz Táborských okruhů 2016 Jan Novák neměl cestu za celkovým triumfem vůbec jednoduchou. Více se dozvíte v rozhovoru s redaktorem Kamilem Jášou z Českého rozhlasu.
Aktuality - více informacíZávodní víkend ČEZ Cyklo Teamu Tábor
24.05.16
O víkendu 21.-22.5. se na jihu Čech uskutečnil další díl silničního Českého poháru. V sobotu se jel v Popelíně silniční pohár mužů, kterého se zúčastnila trojice Radomír Šimůnek,Jakub Skála a Radek Koblic.
Aktuality - více informacíDenisa Lukešová druhá v závodě českého poháru horských kol
02.05.16
ČEZ Cyklo Team Tábor se v neděli zúčastnil Českého poháru v silniční cyklistice mládeže, který se konal v Milevsku. Závod odstartoval kategorií juniorů, kde nejlepšího výsledku dosáhl Jan Burgstaller, který dojel v první skupině a obsadil 8. místo.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor se vrátil ze soustředění v Itálii rovnou do závodního programu
11.04.16
Ve dnech 29.3. – 7.4. se závodníci ČEZ Cyklo Team Tábor zúčastnili před nadcházející letní sezónou prvního společného soustředění v Itálii, konkrétně v přímořském městě Gatteo a Mare.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje v Itálii
02.04.16
S blížící se letní sezonou se cyklokrosový tým ČEZ Cyklo Team Tábor snaží nasbírat co nejvíce objemových kilometrů v samotném srdci Itálie. Do tradiční destinace vesničky Gatteo a Mare zavítal táborský tým již po několikáté.
Aktuality - více informacíRozhovor s Radomírem Šimůnkem: „Cyklokros mě zase hrozně baví!“
08.03.16
Radomír Šimůnek se stal novou posilou ČEZ Cyklo Teamu Tábor. I přesto, že měl několik nabídek, tak se rozhodl, že zakotví na jihu Čech.
Aktuality - více informacíRadomír Šimůnek novou posilou ČEZ Cyklo Teamu Tábor
03.03.16
Ve čtvrtek 3. března se v táborském sportovním areálu Komora konala tisková konference ČEZ Cyklo Teamu Tábor.
Aktuality - více informacíJakub Skála obhájil prvenství v anketě Sportovec okresu 2015
15.02.16
Velmi úspěšný byl pro ČEZ Cyklo Team Tábor sobotní 6.2.2016 večer. Závodník týmu Jakub Skála převzal v sobotu večer v hotelu Palcát na Plese sportovců ocenění Sportovec roku okresu 2015, čímž obhájil loňské prvenství.

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy