ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Aktuality - více informacíMistrovství ČR v silniční cyklistice 2024 mládeže
15.07.24
V sobotní časovce vybojovala Kateřina Perinová krásné 3. místo, Ema Křivánková pak místo 5. a Julie Rothbauerová místo 6. V kategorii starších žáků se Jan Perina umístil na 37. místě, Karolína Rothbauerova na místě 12. v kadetkách.
Aktuality - více informacíSvětový pohár v gravelu v německém Singenu
02.07.24
Poslední červnový víkend se konal další podnik UCI Gravel World Series v německém Singenu. Na zkušenou vyrazili Tomáš Bakus a Matěj Vik.
Aktuality - více informacíMČR v silniční cyklistice - Jevíčko
25.06.24
Po přípravném období čekal závodníky první letošní vrchol sezony, silniční mistrovství republiky.
Největšího úspěchu dosáhl v kategorii juniorů Honza Janout, který až do finiše bojoval o bronzovou příčku.
Aktuality - více informacíGravel Sudomír kořiští cyklokrosařů
20.05.24
V sobotu 18.5. proběhl druhý díl českého gravel poháru v jihomoravských Sudoměřicích s názvem Gravel Sudomír
Aktuality - více informacíKrajskými přeborníky jsou Kraus, Rothbauerová a Perinová
17.05.24
V tradičním květnovém termínu se odehrála krajská časovka v areálu Komora.
Aktuality - více informacíVýsledkový servis z druhého květnového víkendu
14.05.24
Víkend 11. a 12. května byl naplněn hned několika závody ve třech disciplínách.
Aktuality - více informacíTomáš Bakus druhý v úvodním díle ČP Gravel
06.05.24
Letošní novinkou je český pohár v disciplíně Gravel. První zastávkou byla vesnička Rataje nedaleko Hlinska.
Aktuality - více informacíTomáš Kraus čtvrtý na Pardubickém kritériu
22.04.24
Po prvních českých pohárech náš tým vyrazil na tradiční silníční kritérium v centru Pardubic na třídě Míru.
Aktuality - více informacíJarní soustředění mužů a juniorů
01.04.24
O tomto víkendu se vrátila z jarního soustředění i skupina mužů a juniorů. Kluci absolvovali téměř dvoutýdenní přípravu v teplém podnebí španělské Malorky.
Aktuality - více informacíSilniční soustředění žáků a závod v Hlohovci
26.03.24
Skupina mladších žáků a žákyň v minulém týdnu absolvovala silniční soustředění v Mikulově, které úspěšně zakončila závodem Trofeo Cinelli Hlohovec v Hlohovci.
Aktuality - více informacíV nominaci na MS Tábor 2024 je pět jezdců ČEZ Cyklo Team Tábor
17.01.24
Ve startovních listinách a na trati světového šampionátu, který se pojede 2. - 4. února na okruhu v areálu Komora v Táboře, bude mít česká republika bohaté zastoupení. Reprezentační kouč Petr Klouček navrhl po domácím mistrovství pro MS jedenatřicet jmen závodníků a závodnic a jeho nominaci schválila komise cyklokrosu Českého svazu cyklistiky.
Aktuality - více informacíPavel Jindřich - skvělé 4.místo na MČR v cyklokrosu
14.01.24
Českými cyklokrosovým šampiony se na dnešním 73. domácím mistrovství v Táboře stali Kristýna Zemanová (Brilon Racing team MB) a Michael Boroš z Elkov Kasper. Zemanová vyhrála potřetí v řadě, Boroš vybojoval dokonce sedmý titul a vyrovnal se tím Radomíru Šimůnkovi staršímu a Zdeňku Štybarovi.
Aktuality - více informacíPremiérové vítězství Jindřicha mezi muži
12.12.23
Dvacetiletý Pavel Jindřich si v posledním závodě letošního ročníku Toi Toi Cupu ve Veselí nad Lužnicí připsal premiérové vítězství mezi muži.
Aktuality - více informacíVýhra Pavla Jindřicha a Tomáše Krause ve Veselí nad Lužnicí
09.12.23
Závěrečný sedmý závod prestižního TOI TOI Cupu, který se dnes jel ve Veselí nad Lužnicí, přinesl dvě premiérové výhry. Poprvé se z vítězství radoval Pavel Jindřich z ČEZ Cyklo Team Tábor a slovenská závodnice, věkem ještě juniorka, Sofia Ungerová. Druhý táborský triumf vybojoval junior Tomáš Kraus. Celkový vítězi seriálu TOI TOI Cupu se stali dnes druhý Polák Marek Konwa jezdící v barvách celku TJ Auto Škoda Ml. Boleslav, s předstihem dnes nestartující Kristýna Zemanová (Brilon Racing Team MB) a Patrik Lienert (Rexonix Kovo Praha).
Aktuality - více informacíMichal Bednář v pořadu Host JTV
30.09.23
Michal Bednář přijal pozvání od Kamila Jáši do pořadu Host JTV na Jihočeské televizi. Celý pořad si můžete shlédnout na odkazu níže.
Aktuality - více informacíOkolo Jižních Čech 2023
11.09.23
Elite muži ČEZ Cyklo Team Tábor se v minulém týdnu zúčastnili domácí etapového závodu Okolo Jižních Čech. Závod měl 4 etapy a závodníci najeli 566 kilometrů a konkurence byla opravdu vysoká, tak jako každý ročník, závod je zařazen do kategorie 2.2.
Aktuality - více informacíPřípravné závody v Belgii
28.08.23
Od 22.8. do 26.8. strávili muži ČEZ Cyklo Teamu Tábor opět svůj tréninkový čas v Belgii. Na programu, jako každý rok, byly místní závody a cyklokrosový trénink v okolí Vorselaar, kde trénují i nejlepší belgičtí cyklokrosaři.
Aktuality - více informacíMistrovství Evropy mládeže v Italském Ciocco
11.08.23
V rámci letní přípravy se závodnice oddílu ČEZ CYKLO TEAM Tábor zúčastnila Mistrovství Evropy mládeže v Italském Ciocco.

Zároveň se jednalo o získání zajímavých zkušeností při startu za německý team Mini Hofbräuhaus Biketeam.
Aktuality - více informacíMČR Slovensko a Krakonošův cyklomaraton
19.06.23
Letošní šampionát do 23 let hostilo Slovensko konkrétně Bánovce nad Bebravou. V neděli 18. června se na 150 kilometrové trati s převýšením kolem 2 300 m metrů o mistrovské tituly zabojovali čeští a slovenští cyklisté do 23 let. Pro ČEZ Cyklo Team Tábor to byl velmi úspěšný šampionát. Matyáš Fiala na klasikářské trati vybojoval bronz a získal tak první medaili v kategorii do 23 let.
Aktuality - více informacíŠimon Vaníček vyhrál další etapový závod
05.06.23
Mezinárodním cyklistickým závodům Trnava Tour 2023 dominoval ČEZ Cyklo Team Tábor. Z tříetapového klání si Šimon Vaníček veze žlutý trikot celkového vítěze, a k tomu zelený dres nejlepšího v bodovací soutěži a puntíkatý za soutěž vrchařskou.
„Nabral jsem malou ztrátu v úvodní časovce, a protože závody nebyl příliš kopcovitý, nezbývalo, něž ukrajovat vteřinu po vteřině na prémiích a v cílových spurtech. Souhra týmu je čím dál lepší, kluci pracovali výborně a nakonec se to povedlo,“ potvrdil Šimon Vaníček.
Tým na Slovensku startoval v sestavě Šimon Vaníček, Tomáš Bakus, Matyáš Fiala, Václav Dostál, Pavel Jindřich a Matěj Vik.
Aktuality - více informacíŽlutý dres v RBB Tour
21.05.23
Vyhraná etapa, dres pro nejlepšího vrchaře, vítěz bodovací soutěže a celkové vítězství, to vše si odváží ČEZ Cyklo Team Tábor z letošního etapového závodu na jihu Čech RBB Tour.
Aktuality - více informacíBronz ze závodu českého poháru na silnici
16.05.23
Dva úspěšné závodní víkendy má za sebou Šimon Vaníček. Začátkem května zvítězil na Grand Prix v Plzni, o víkendu vyhrál kritérium v Kyjově a především, o den později dojel třetí v silničním závodě Škoda Cup. V dosavadním průběhu českého poháru se tak jako jediný závodník mimo silné sestavy Elkov Kasper a ATT Investments dokázal prosadit na stupně vítězů.
Aktuality - více informacíGrand Prix v Plzni vyhrál Šimon Vaníček
11.05.23
Třetí díl GIANT LIGY v Plzni se jel konečně za pěkného až skoro letního počasí. Na teploměru bylo skoro 20 °C a foukal jen slabý vítr. Diváci i závodníci si to tentokrát na Rapidu opravdu užili.
Aktuality - více informacíZemřel dlouholetý člen táborského cyklistického týmu Rudolf Dvořák
28.04.23
Se zármutkem oznamujeme, že nás dne 26. dubna 2023 opustil dlouholetý člen táborské a soběslavské cyklistiky pna Rudolf Dvořák. Byl aktivním členem týmu a působil dlouhá léta jako technický pracovník a zároveň uznávaný rozhodčí. Podílel se na výchově mnoha cyklistických generací a měl nemalou zásluhu na mezinárodních úspěších odchovanců týmu. Bylo mu 75 let. Rozloučení proběhne ve středu 3. května ve 14:00 hodin na hřbitově v Soběslavi.
Aktuality - více informacíVýroční schůze ČEZ Cyklo Teamu Tábor
26.04.23
Dne 25. 4. 2023 proběhla v Resortu Knížecí rybník výroční schůze ČEZ Cyklo Teamu Tábor za účasti 43 účastníků.
Aktuality - více informacíŠimon Vaníček těsně pátý v polské Sobótce
17.04.23
Silniční sezóna v Polsku začíná tradičně jednorázovkou Slezanski Mnich v Sobótce. O víkendu se jel již 36. ročník, a v silné konkurenci byli hodně vidět i závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor. Šimon Vaníček se za pomoci svých kolegů držel celou dobu na špici pelotonu a v závěrečném spurtu do táhlého kopce dojel na pátém místě, pouhé 3 vteřiny za vítězem a coby druhý závodník z Čech.
Aktuality - více informacíVýhra na úvod sezóny v Soběslavi
17.04.23
Šimon Vaníček z ČEZ Cyklo Team Tábor si podmanil úvodní závod Carla kritérijní ligy, který se jel jako Soběslavské okruhy. Na okruhu ulicemi města měřilo každé kolo 1500 metrů se startem a cílem na náměstí Republiky již v úvodu unikl spolu s Janem Kašparem (ATT Investments) a to rozhodlo.
Aktuality - více informacíTáborští ve španělském Benidormu
22.01.23
Světový pohár v cyklokrosu pokračoval ve španělském Benidormu a na start se postavili i dva reprezentanti ČEZ Cyklo Teamu Tábor. V Kategorii U23 si výborně vedl Matyáš Fiala, kterému z konečného 13. místa chyběl do elitní desítky jen malý kousek. Dobře zajel i Šimon Vaníček, který skončil v elitní kategorii na 28. pozici.
Aktuality - více informacíMatyáš Fiala pátý na mistrovství republiky a třetí v U23
22.01.23
Na mistrovském závodě v Mladé Boleslavi si velmi dobře vedl Matyáš Fiala, který v celkovém hodnocení obsadil 5. místo a v kategorii U23 skončil třetí. Dobře si vedl i Pavel Jindřich, celkově osmý a mezi U23 pátý. Nedařilo se vítězi českého poháru Šimonu Vaníčkovi (9.), kterého na těžké trati s lepivým blátem nepustily k lepšímu umístění dlouhodobé bolesti zad.
V kategorii juniorů dojel Tomáš Kraus osmý, Jan Faltýnek desátý a mezi juniorkami skončila Simona Rusínová osmá.
Aktuality - více informacíPavel Jindřich ovládl Evropský pohár v Dolních Vítkovicích
19.12.22
Evropský pohár v Dolních Vítkovicích vyvrcholil závody UEC Evropského poháru - o body do světového žebříčku bojovali ženy a muži do 23 let a juniorky a junioři. Ze závodů kategorie UCI C2 si pohár za vítězství odvezl Pavel Jindřich z ČEZ Cyklo team Tábor, který ovládl kategorii U23. Mezi juniory skončil Jan Faltýnek třetí.
Aktuality - více informacíŠimon Vaníček celkovým vítězem českého poháru
12.12.22
Posledním závodem v Rýmařově skončil český pohár v cyklokrosu a závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor v něm obstáli na výbornou. Šimon Vaníček se stal celkovým vítězem a do první desítky pořadí se vešli další tři jezdci, Tomáš Bakus (6), Pavel Jindřich (7) a Matyáš Fiala (9).
Aktuality - více informacíÚspěšné žákyně na mistrovství republiky
12.12.22
V neděli patřila trať v Rýmařově cyklokrosovému Mistrovství ČR mládeže a v kategorii mladších žákyň dojela táborská Julie Rothbauerová druhá, v kategorii starších žákyň Karolína Rothbauerová zvítězila a v celkovém hodnocení poháru brala bronz. Mladší žákyně navíc ovládly soutěž družstev.
Aktuality - více informacíDvě vítězství pro Tábor v českém poháru
06.12.22
Druhý velmi vydařený pohárový závod Toi Toi Cupu mají za sebou závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor. Na tradiční trati v Kolíně dokázal v sobotu Šimon Vaníček zvítězit, Pavel Jindřich bral osmé místo.
Aktuality - více informacíTáborští závodili na několika frontách
30.10.22
Závody v Polsku se posouvají na stále vyšší úroveň a klání kategorie C2 se jelo v sobotu v Mikolówě. Brzy po startu se na čele vytvořila dvojice Šimon Vaníček a Marek Konwa, která nedovolila nikomu ze soupeřů přiblížit se na kontakt. V předposledním okruhu měl Šimon technický problém, Konwa získal drobný náskok a ten do cíle udržel. „Skákal jsem překážky a v 9. kole mi po dopadu spadla přehazovačka do crash módu. Chvíli zabere, než to nahodíte zpět a to Markovi stačilo. Ale jinak jsem spokojený, dobře se mi po docela těžkém průběhu covidu dýchalo, postupně se mi daří umazávat tréninkové manko,“ dodal Šimon.
Aktuality - více informacíŠimon Vaníček vítězem C2 v Podbrezové
10.10.22
Slovenský cyklokrosový pohár začal úvodním závodem kategorie C2 v Podbrezové. Na tradiční trati se od počátku ujala vedení dvojice Šimon Vaníček (ČEZ Cyklo Team Tábor), Jakub Říman (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav) a šest z deseti kol se na čele pravidelně střídala. V sedmém kole Šimon Vaníček nastoupil a náskok lehce nad deset vteřin si udržoval až do cíle. „Zvedl jsem se, abych Kubu otestoval, jak je na tom. Vytvořil jsem si ale zajímavý odstup, tak jsem se to pokusil dotáhnout až do cíle. Vyšlo to a jsem moc spokojený,“ dodal v cíli vítěz.
Osmé místo bral na Slovensku další jezdec z Tábora, Václav Dostál.
Aktuality - více informacíPotřetí „brambora“ a druhé místo v průběžném pořadí poháru
10.10.22
V prvních dvou závodech cyklokrosového Toi Toi Cupu skončil Šimon Vaníček čtvrtý a rozhodně nechtěl stejné umístění zopakovat při dalším díle v Jičíně. Jenže, stalo se a Šimon opět zůstal jedno místo pod stupni vítězů. Vyrovnanost výsledků mu alespoň přinesla průběžné druhé místo v celkovém hodnocení českého cyklokrosového poháru.
Velmi dobře jel i Matyáš Fiala, jemuž ale situaci zkomplikoval defekt a nakonec z toho bylo pěkné 7. místo, 9. dojel Pavel Jindřich, 18. Václav Dostál, 19. Tomáš Bakus.
Aktuality - více informacíTáborští byli vidět i ve druhém závodě českého poháru
02.10.22
Druhý díl cyklokrosového poháru se jel v Hlinsku a v elitní kategorii mužů byli opět vidět Šimon Vaníček a Matyáš Fiala. Náročná a rychlá trať byla plná zrádných míst a tak se oběma jezdcům nevyhnuly četné problémy. Ale bojovali a nakonec z toho byla velmi dobrá umístění na 4. a 7. místě.
„Dobře jsem odstartoval, ve druhém kole jsem byl na špici s Michaelem Borošem a Adamem Ťoupalíkem. Musel jsem ale do depa, odjeli mi a téměř celý závod velmi dobře spolupracovali. Nebyla šance je dojet. Podobná situace nastala v boji o bronz, jezdil jsem s Belgičanem Siemonsem, ale zase depo a zase ztráta. Takže opět jako na Holých Vrších je z toho brambora“, řekl po závodě Šimon Vaníček.
Aktuality - více informacíCyklokrosový pohár odstartoval na Holých Vrších
29.09.22
Úvodní díl českého cyklokrosového poháru Toi Toi Cup se jel ve svátek na Holých Vrších. V elitní kategorii mužů se sešli závodníci z deseti zemí a také sedm jezdců ČEZ Cyklo Teamu Tábor. V popředí se drželi Šimon Vaníček a Matyáš Fiala, kteří nakonec obsadili velmi dobré 4. a 5. místo.
Aktuality - více informacíPoslední silnice před začátkem cyklokrosového poháru
25.09.22
Tento víkend se uskutečnil poslední díl silničního Škoda Cupu v Mladé Boleslavi a chybět nemohli ani táborští jezdci, které již ve svátek 28. září čeká první závod poháru cyklokrosového.
Aktuality - více informacíBRILONkros ovládli muži ČEZ Cyklo Teamu Tábor
19.09.22
První závod letošní domácí cyklokrosové sezony BRILONkros, se jel tuto sobotu v Mladé Boleslavi. V kategorii mužů dominovali závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor, když zvítězil Šimon Vaníček, před Matyášem Fialou a Pavlem Jindřichem.
Aktuality - více informacíŠimon Vaníček bronzový v Bensheimu
14.09.22
Velmi dobře odstartoval cyklokrosovou sezónu Šimon Vaníček, který na závodě Internationaler GGEW Grand Prix Bensheim (C2) obsadil třetí místo za Nielsem Vandeputtem a Marcelem Meisenem.
1. VANDEPUTTE Niels 1:03:05, 2. MEISEN Marcel - 0:01, 3. VANICEK Simon - 0:12, 4. MEIN Thomas - 0:19, 5. VRACHTEN Arne - 0:39.
Aktuality - více informacíSoustředěním na Zadově pokračuje zimní příprava ČEZ Cyklo Teamu Tábor
14.02.22
Již tradičně první únorový víkend vyrazil náš tým na zimní soustředění na Zadov. Na srazu se objevili, jak muži do 23 let, tak naši mladí začínající závodníci z přípravky, které měla na starosti trenérka Celestýna Součková.
Aktuality - více informacíZlato a stříbro z prvního Toi toi cupu v Mladé Boleslavi
29.09.21
V úterý 28.9. na Den české státnosti odstartoval cyklokrosový seriál závodů Toi toi cup. První zastávkou byl mezinárodní závod kategorie C2 v Mladé Boleslavi.
obrázek neníČeský pohár v silniční cyklistice v Ostravě
31.08.21
Poslední prázdninový víkend se uskutečnil další díl Českého poháru silniční cyklistice pro dorostence a muže. Z ČEZ Cyklo Teamu Tábor se závodů zúčastnily kategorie mužů, juniorů a kadetů.
obrázek neníPrvní cyklokrosový kemp opět na Železné Rudě
23.08.21
Elitní muži a junioři jako každoročně vyrazili na soustředění do Železné Rudy, kde už okusili první kilometry na cyklokrosovém kole.
obrázek neníTáborští zástupci na Olympijském festivalu v Praze
03.08.21
Bývalé závodnice a nynější trenérky Celestýna Součková a Kamila Janů zastupovali ČEZ Cyklo Team Tábor ve stánku Českého Svazu Cyklistiky na Olympijském festivalu v pražské Stromovce ku příležitosti XXXII. letních olympijských her 2020 v Tokiu.
obrázek neníMichael Boroš zvítězil v 2. etapě závodu Vysočina 2021
02.08.21
Ve dnech 29.7 – 1.8. se závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor kategorie mužů Michael Boroš, Šimon Vaníček, Tomáš Bakus a Adam Doležal zúčastnili 24. ročníku 4 etapového závodu Vysočina 2021.
obrázek neníEtapový závod Regionem Orlicka 2021
02.08.21
První víkend v srpnu patřil tradičnímu etapovému závodu Regionem Orlicka, kterého se zúčastnili junioři a kadeti ročníku 2005. Jmenovitě Matyáš Fiala, Václav Dostál, Adam Kubík, Jan Frühauf, Libor Švec, Dalibor Johánek a Kryštof Krešák. Vzhledem k tomu, že Matyáš Fiala vedl Český pohár na silnici v jarní části sezony a Václav Dostál obsadil na MČR v silničním závodě 6. místo, tak ambice byly vysoké.
obrázek neníSoustředění Zadov
02.08.21
Nejmladší tréninková skupina strávila týden na šumavském Zadově.
obrázek neníMČR dorostenců na silnici
16.07.21
V pátek 9.7. se v Židovicích kousek od Roudnice nad Labem konalo Mistrovství České republiky v časovkách jednotlivců. V neděli se celý peloton přemístil do Lovosic, kde byly na programu silniční závody s hromadným startem. Závodů se zúčastnily kategorie starších a mladších žáků a žákyň, kadetek a kadetů
obrázek neníStart cyklokrosové přípravy v Livignu
06.07.21
Cyklokrosová sezona se nezastavitelně blíží a naši elitní závodníci po krátkém volnu se opět vrhli do přípravy. K vysokohorské přípravě, ke které jsem se letos přiklonili, nám opět jako v zimě posloužilo město Livigno. Kemp dlouhý 15 dní provázejí příjemné teploty kolem 20-ti stupňů a především velký počet profesionálních cyklistů. Takže o kvalitní tréninkové skupiny není nouze. Silniční tréninky jsou doplněné o hodiny strávené v posilovně a do přípravy zařazujeme i běh. Na průběh soustředění dohlíží jak trenér Michal Bednář, tak masér Jan Čuřín.
obrázek neníBarvy Jihočeského střediska na Jevíčku
06.07.21
V mimořádném termínu koncem června 25.-27.6.2021 se opět konal jeden z největších a nejlépe obsazených etapových závodů pro kadety. V Jeníčku odstartoval 45. ročník. Za Jihočeský kraj v závodě bojovali Jan Faltýnek, Dalibor Johánek z ČEZ CT Tábor a Tomáš Kraus, David Šimáček z Cycling Academy Tábor.
obrázek neníSpolečné mistrovství České a Slovenské republiky Bánovce nad Bebravou
21.06.21
17.-20. června se sešli nejlepší čeští a slovenští cyklisté v Bánovcích nad Bebravou, kde se konalo Společné mistrovství České a Slovenské republiky mužů, žen a juniorů.
obrázek neníJunior Fiala průběžným lídrem Českého poháru na silnici a kriterijní ligy
07.06.21
O víkendu pokračoval na Olomoucku Český pohár mládeže a žen na silnici. Matyáš Fiala oba dny slavil pódiová umístění.
obrázek neníPrvní ročník Závodu horských kol v Čekanicích
07.06.21
Dne 5.6. 2021 se v čekanickém bike parku Cihelna uskutečnil první ročník závodu horských kol. Klání se za příznivého počasí zúčastnilo celkem 107 jezdců v 8 kategoriích.
obrázek neníÚspěšné RBB tour
06.06.21
Tradiční etapový závod RBB tour na Jindřichohradecku byl pro táborský velice úspěšný.
Aktuality - více informacíFiala druhý na mezinárodním kritériu v Plzni
05.05.21
O víkendu 1.-2.5. se v Plzni konaly závody s mezinárodní účastí. V sobotu bylo na programu kritérium na Lopatárně a v neděli dokonce závody 1. kategorie na okruzích v Kyšicích, kde v juniorech loni na MČR Václav Dostál vybojoval 4. místo.
Aktuality - více informacíTýmové soustředění V Chorvatsku
23.04.21
Na začátku dubna hned po Velikonocích vyrazil ČEZ Cyklo Team Tábor na první týmové soustředění do Chorvatska, konkrétně kousek od Šibeníku do malého městečka Vodice. Soustředění se zúčastnili kadeti, junioři a muži a na kvalitě soustředění to bylo znát.
Aktuality - více informacíStavba tréninkové trati pokračuje
05.04.21
Hezké a teplé počasí nám opět dovolilo pokračovat v budování tréninkového zázemí pro naše nejmenší závodníky. Na cihelnách se sešli rodiče, závodníci, vedení a nadšenci oddílu a posunuli opět stavební práce na nově vznikající tréninkové trati o kus dál.
Aktuality - více informacíPrvní jarní soustředění v Chorvatsku
31.03.21
Čtveřice táborských cyklokrosařů strávila deset dnů v chorvatském městečku Poreč, kde začala s přípravou na blížící se silniční sezónu.
Aktuality - více informacíReprezentanti na tréninkovém kempu v Livignu
28.02.21
Po odpočinku po sezoně a lehkém zapracování do tréninku odjela část týmu na zimní tréninkový kemp do Livigna. V čele s Michaelem Borošem odjela na zkušenou juniorská trojice Matyáš Fiala, Václav Dostál a Adam Kubík. Počasí je zatím naprosto ideální a kluci mohou natrénovat základní obecné hodiny v nadmořské výšce.
Aktuality - více informacíMichael Boroš mistrem ČR
11.01.21
Tři stupně vítězů u toho jeden mistrovský titul, takové je bilance pro ČEZ CT Tábor z letošního Mistrovství ČR v cyklokrosu z Jabkenic. Počasí přineslo opravdu težké podmínky se kterými se museli všichni cyklokrosu vypořádat a z mužů to nejlépe zvládl Michael Boroš.
Aktuality - více informacíJunior Fiala vybojoval třetí místo na SP v Táboře
30.11.20
První díl Světového poháru patřil Táboru a domácí tým ČEZ CT Tábor zažil obrovský úspěch v podání juniora Matyáše Fialy, který skončil v závodě na třetím místě.
obrázek neníPrvní závody po restartu sezony v Rýmařově a v Jičíně
23.11.20
Po delší odmlce závodů v Čechách se Toi-Toi cup opět rozběhl. Závody platí jen pro juniory, juniorky, ženy a muže. Mýlím, že je velký úspěch, že se podařilo cyklokrosový pohár opět rozběhnout alespoň pro již zmíněné kategorie.
obrázek neníBoroš zažil úspěšný víkend
28.09.20
Hned dvěma závody kategorie C2 odstartoval letošní Toi-Toi cup. V sobotu 26.9. na závodníky čekaly závody v Mladé Boleslavi a den na to se start závodu hostily Holé Vrchy.
Aktuality - více informacíPrvní cyklokrosový závod sezony za námi
21.09.20
Prvním cyklokrosovým závodem začínající sezony byl pro ČEZ Cyklo Team Tábor veřejný závod v Mladé Boleslavi. Pro nás je to ideální úvodní závod, protože pořadatelé postavili jako každoročně spíše technickou trať s mnoha výběhy a závodníci si tak mohli ozkoušet svoje technické schopnosti.
Aktuality - více informacíMistrovský titul pro juniory v časovce družstev
16.09.20
Po loňském kadetském titulu dvojice Fiala, Dostál zopakovala svůj triumf v juniorské. kategorii.
Aktuality - více informacíSoustředění na Železné Rudě na výbornou
02.09.20
Na konci srpna se opět elitní tým mužů a žen doplněný o juniory kadety sešel na Železné Rudě. Závodníky čekalo první seznámení s cyklokrosovými speciály. Počasí nám přálo, takže tréninkové dávky mohli být splněny do puntíku.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor se sešel na soustředění v Krkonoších
27.07.20
Ještě v sobotu 18.7. ČEZ Cyklo Team Tábor závodil na Českém poháry v Záboří a hned v neděli se vydal na soustředění do Krkonoš. Cestou si ještě tým, s reprezentačním trenérem Petrem Dlaskem, projel okruh silničního MČR v Mladé Boleslavi.
Aktuality - více informacíDorostenci ČEZ Cyklo Teamu Tábor na soustředění Jihočeského sportovního centra
01.07.20
Vybraní dorostenci ČEZ CT Tábor se zúčastnili tento týden soustředění Jihočeského sportovního centra. Děvet závodníků z týmu v kategoriích žáci, žákyně, kadeti, kadetky a junioři doplnilo skupinu, která čítala dvacet dětí. Počasí vyšlo na výbornou a zázemí nám opět vytvořil hotel Knížecí rybník.
Aktuality - více informacíPropršené závody v Olomouci
22.06.20
První letošní silniční pohár pro dorostence a ženy se konal u Olomouce. V sobotu 20.6. na závodníky čekaly závody v silničním kritériu a v neděli byly na programu silniční závody s hromadným startem. Počasí závodníku moc nepřálo a na oba dny bylo objednané deštivé počasí.
Aktuality - více informacíPrvní letošní camp na Železné Rudě
06.06.20
Elitní tým mužů společně s juniory se letos poprvé sešel na soustředění v Železné Rudě. Útočiště našli v oblíbeném hotelu Belveder. Podmínky vyšly na výbornou a tak kluci mohli na sto procent odtrénovat předepsané dávky.
Aktuality - více informacíMistrovství JčSC v časovce jednotlivců
29.05.20
Ve středu 27.5. se na Komoře konalo Mistrovství Jihočeského kraje v časovce. Závodili dorostenci od mladších žáků a žákyň až po juniorské kategorie a ČEZ CT Tábor byl velmi úspěšný ve všech kategoriích. Ve stejném termínu se v Jistebnici konaly závody na horských kolech, kde jsme měli své zastoupení v předžákovských kategoriích.
Aktuality - více informacíŠkolení první pomoci
21.05.20
Dne 21.5. proběhlo na Komoře školení první pomoci pro naše závodníky ČEZ CT Tábor. Školení se zúčastnili elitní muži, ženy, junioři, trenéři a vedení týmu.
Aktuality - více informacíPrvní tréninkový týden za námi
12.05.20
Konečně po delší době se ČEZ Cyklo Team Tábor mohl sejít na společném tréninku. Zatím jen v počtu omezené skupině ale i přesto to všichni závodníci uvítali tréninky všechny bavily.
Aktuality - více informacíPoděkování firmě Daich spol. s r.o. a DAS Tábor s.r.o.
05.05.20
V letošním roce se podařilo navázat partnerství se známou táborskou firmou DAICH spol. s r.o., která se rozhodla pomoct ČEZ Cyklo Teamu Tábor se zajištěním tréninkové péče o nejmladší cyklisty oddílu, o které se bude starat trenérka Celestýna Součková.
Aktuality - více informacíUž v dubnu v pískových dunách
29.04.20
Už na přelomu dubna a května oprášili závodníci ČEZ CT Tábor cyklokrosová kola a vyrazili na trénink do písečných dun. V těchto dnech to bylo velmi pěkné a příjemné zpestření už takto dosti fádních tréninků.
Aktuality - více informacíSpolečné tréninky a týmové soustředění prozatím zrušeny
16.03.20
Aktuality - více informacíZimní příprava opět začala na Zadově
14.02.20
Od 8.2. do 15.2. vyrazil ČEZ Cyklo Team Tábor na zimní soustředění na šumavský Zadov. Vzhledem k letošním sněhovým podmínkám se nám soustředění vydařilo a mohli jsem položit kvalitní základní kámen, v podobě mnoha odtrénovaných hodin na běžkách, do další nadcházející sezony.
Aktuality - více informacíPF 2020
20.12.19
Aktuality - více informacíJabkokros ovládli Boroš s Nesvadbou
09.12.19
V sobotu 7.12. pokračoval v Jabkenicích Toi-Toi cup závodem kategorie C2. Trať jako při správném cyklokrosu byla mírně na bahně a uklouzaná, takže o napínavé závody nebylo nouze.ČEZ Cyklo Team Tábor měl podiové umístění ve dvou kategoriích. V té elitní se o to postarali Boroš s Nevadbou a v juniorské mladý Fiala.
Aktuality - více informacíDalší díl TOI-TOI cupu ve znamení písku
02.12.19
Do pískových dun v Kolíně a do nedaleké Čáslavi zavítaly další díly Toi Toi cupu. V sobotu byl na programu závod kategorie C2 a v neděli jeli dorostenci další díl Českého poháru v cyklokrosu. Z obou závodů si přivezl náš tým podiové umístění.
Aktuality - více informacíDorostenci ČEZ Cyklo Teamu Tábor absolvovali střediskové soustředění
01.12.19
Ve dnech 26.11.-28.11. se v Táboře uskitečnilo střediskové soustředění v rámci závěrečné přípravy před MČR v Uničově. Soustředění se zúčastnilo 25 dětí z pěti jihočeských týmů.
Aktuality - více informacíSvětový pohár v Táboře za námi
18.11.19
V prosluněný sobotní den se do Tábora opět vrátil Světový pohár v cyklokrosu a letos jsme mohli vidět na stupních vítězů i zástupce z České republiky.
Aktuality - více informacíProdloužený víkend tradičně cyklokrosový
30.10.19
Čtyři závody kategorie C1 se konaly v blízkém regionu během tří volných dní prodlouženého víkendu.
Aktuality - více informacíHolé Vrchy vítězně pro Boroše
14.10.19
Hezké, slunečnéa teplé počasí čekalo na cyklokrosaře v sobotu 12.10. v Holých Vrších. Oproti lednovému MČR trať byla suchá,rychlá ale velmi profilově náročná. V elitní mužské kategorii byl ovšem vítěz stejný jako v lednu a to Michael Boroš z ČEZ Cyklo Teamu Tábor.
Aktuality - více informacíTáborští cyklokrosaři o víkendu na třech frontách
07.10.19
Další díl Toi-Toi cupu pokračovalv Hlinsku. Na bahnité trati cyklokrosaři z Tábora přivezli dvě stupně vítězů, v kategorii juniorů a v kategorii žen.
Aktuality - více informacíCyklokrosovou sezonu odstartovala Mladá Boleslav
02.10.19
V poslední zářiový víkend se spustila cyklokrosová sezona naplno. V sobotu 28. 9. byl na programu 1. závod Toi Toi cupu v Mladé Boleslavi, závod byl zařazen do kategorie C1, takže o kvalitní závodníky ze zahraničí nebylo nouze. Ale i mezi nimi se závodníci ČEZ CT Tábor neztratili.
Aktuality - více informacíZpestření přípravy na závodech v Kuklích
23.09.19
V neděli 22. září se ČEZ Cyklo Team Tábor zúčastnil závodu TBC serie v Kuklích nedaleko Tálína. A závod to byl opravdu pěkný, fyzicky náročnýna velmi pěkné trati pro úvod sezony.
Aktuality - více informacíSilniční víkend pro dorostence a ženy z ČEZ Cyklo Teamu Tábor
09.09.19
O víkendu 7.9.-8.9. se konal v Jablonci nad Nisou a v Hodkovicích nad Mohelkou další díl Českého poháru pro mládež a ženy. Pro náš tým to byl poslední silniční závod sezony a tak jsme se chtěli se silniční sezonou rozloučit důstojně.
Aktuality - více informacíMuži ČEZ Cyklo Teamu Tábor zakončili silniční přípravu závody v Belgii
03.09.19
Stejně jako loňský rok na přelomu srpna a září odcestoval ČEZ Cyklo Team Tábor na závody do Belgie. Jednalo se o finální závodní přípravu před cyklokrosovou sezonou. Na programu byly tři silniční kriteria. Závody se odehrávaly na 5-7 kilometrů dlouhých okruzích a délka závodu se pohybovala kolem 120 km rychlostním průměrem přesahující i 45 km/h.
Aktuality - více informacíDorostenci na úspěšně na prašném závodě
02.09.19
V nedělí v první zářiový den se konal netradiční ale pěkný závod Lawi Tour Classic. Dorostenci z našeho týmu si tak mohli zpříjemnit přípravu na cyklokrosovou sezonu kvalitním závodem na šotolinových cestách.
Aktuality - více informacíPrvní cyklokrosové soustředění za námi
16.08.19
ČEZ CT Tábor absolvoval od 12.8. do 16.8 své první cyklokrosové soustředění v Železné Rudě. Celá příprava je v plném proudu a tým osedlal cyklokrosová kola už začátkem srpna, aby byl stoprocentně připrvaven na první závod TOI-TOI cupu v Mladé Boleslavi.
Aktuality - více informacíSoustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornou
23.07.19
V polovině července se po krátké pauze sešli elitní muži a junioři ČEZ CT Tábor na týmovém soustředění v Krkonoších, kde budovali základ své výkonnosti do nadcházející cyklokrosové sezony.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaile
08.07.19
Dva mistrovské tituly v časovce družstev a jedno druhé místo v časovce jednotlivců si přivezl ČEZ Cyklo Team Tábor z MČR konané v Jeseníkách v městečku Vidnava.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor se na silničním MČR neztratil
01.07.19
Cyklokrosaři ČEZ Cyklo Teamu Tábor ukázali, že umí bojovat i o stupně vítězí mezi profesionální silničáři. Obrovskou výheň a kvalitní výkonnost a výsledky přineslo letošní MČR ve Slovenské Trnavě.
Aktuality - více informacíZávěrečná příprava na MČR ČEZ Cyklo Teamu Tábor vyvrcholila v Železné Rudě
12.06.19
Ideální podmínky na trénování před MČR na silnici poskytla Šumava konkrétně město Železná Ruda a hotel Belveder.
Aktuality - více informacíDorostenci závodili v Olomouci
11.06.19
O víkendu 8.6.-7.6. pokračoval další díl Českého silničního poháru mládeže a žen. ČEZ Cyklo Team Tábor si opět přivezl podiové umístění a několik příček v první pětce.
Aktuality - více informacíVelmi úspěšný víkend má za sebou ČEZ Cyklo Team Tábor
20.05.19
Výsledkově úspěšný víkend zažil ČEZ Cyklo Team Tábor. Jak v dorosteneckých kategoriích, tak v elitní mužské kategorii jsme sbírali podiová umístění.
Aktuality - více informacíNa ČP v Rokycanech se mužům dařilo
09.05.19
Nová a velmi těžká trať čekala na závodníky v Rakové u Rokycan. Našim mužům ale trať náramně seděla a to pro nás znamenalo dvě umístění v první desítce.
Aktuality - více informacíZávodní víkend na Jevíčku a Gracii
05.05.19
Kadet Matyáš Fiala po nemoci absolvoval etapový závod s mezinárodní účastí na Jevíčku, Kamila Janů bojovala na Gracii v Orlové.
Aktuality - více informacíPAVE TOUR Milovice
01.05.19
Ve středu 1. května si ČEZ CT Tábor zpřéjemnil přípravu závody na kostkách v Milovicích. Úspěšný závod odzávodili muži, kterým patřily tři místa v prvních pěti lidech. Konkrétně na druhém místě dojel Jan Nesvadba, za ním skončil Šimon Vaníček a čtvrté místo bral zkušený Michael Boroš. Náš tým nestačil pouze na Martina Boubala z Příbrami. Neztratil se ani Karel Camrda, který mezi juniory bral třetí místo.
Aktuality - více informacíDeštivý víkend v Kyjově
15.04.19
Deštivé a chladné počasí čekalo na závodníky v Kyjově na dalším díle silničního poháru pro mládež, ženy a muže. Na programu bylo sobotní kriterium a nedělní závod, který byl na profilově težkém silničním okruhu.
Aktuality - více informacíPrvní závodní víkend pro ČEZ Cyklo Team Tábor
08.04.19
První díl dorostoneckého a ženského silničního poháru přivítala jihočeská Soběslav. V neděli se celý peloton přemístil do Zbraslavi u Brna.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor zahájil přípravu v tradiční Itálii
02.04.19
Celý březen byl pro náš tým ve znamení soustředění v teplějších podmínkách. Muži využili ideálních podmínek v Chorvatsku, celý tým se ke konci března pak sešel Itálii.
Aktuality - více informacíZimní příprava v plném proudu
15.02.19
ČEZ CT Tábor zahájil svoji zimní přípravu na novou sezonu tradičně na šumavském Zadově.
Aktuality - více informacíTři bronzové medaile z MČR pro ČEZTábor
14.01.19
z téžkých podmínek a hlubekého bahna si ČEZ Cyklo Team Tábor přivezl tři cenné kovy ve třech kategoriích.
Aktuality - více informacíZávody Belgii, v Polsku, ve Švýcarsku a v Terezíně to byly vánoční svátky pro ČEZ
02.01.19
Velmi pestrý a úspešný program měl ČEZ CT Tábor během vánočních svátků.
Aktuality - více informacíFiala si přivezl z Boleslavi mistrovský titul!
18.12.18
Matyáš Fiala v kategorii kadetů ovládl mistrovský závod i celý Toi-Toi cup. Jan Nesvadba vyhrál celkové pořadí ČP v nejprestižnější kategorii Elite.
Aktuality - více informacíPředposlední díl Toi-Toi cupu v Jabkenicích
10.12.18
Konec sezony se blíží a závoníci z táborského týmu opět vezou dvě umístění na stupních vítězí v domácí soutěži.Jmenovitě Matyáš Fiala a Jan Nesvadba vybojovali druhá místa v Jabkenicích.
Aktuality - více informacíV Třebíči konečně na sněhu
03.12.18
Další díl Českého poháru mládeže v cyklokrosu už čekalo pravé zimní počasí. Na sněhu a ledu vybojoval ČEZ Cyklo Team Tábor čtyři medaile.
Aktuality - více informacíNesvadba upevnil vedení v Českém poháru i po závodě v Kolíně
11.11.18
Jan Nesvadba si třetím místem v závodě kategorie C1 v Kolíně vedení v poháru. Fiala bral z pískových dun druhé místo.
Aktuality - více informacíMistroství Evropy za námi i za účasti našich závodníků
05.11.18
V Bizozemském Rosmalenu se konalu v první listopadový víkend Mistroství Evropy v cyklokrosu. V kategiroii muži Elite a ženy U 23 jsme měli své zástupce.
Aktuality - více informacíZávodníci ČEZ CT Tábor o víkendu opět brali medaile
29.10.18
Dvě podiová umístěný ve Slaném v závodech C1 a jedno první místo v Lounech si připsali závodníci Tábora o uplynulém víkendu.
Aktuality - více informacíKamila Janů se zlatem a stříbrem z kategorie C2
22.10.18
Na Slovensko a do Rakouska vyrazili kvůli závodům kategorie C2 závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor. Stejný nápad mělo o víkendu mnoho belgických a polských jezdců, takže se na startu spolu s domácími a početnou českou účastí pokaždé sešla silná konkurence.
Aktuality - více informacíNesvadba vyhrál v Hlinsku a vede tak Český pohár
11.10.18
Jan Nesvadba stylem start-cíl ovládl další díl Toi-Toi cupu a tím si zajistil průběžné vedení. Fiala vybojoval další podiové umístění, bral bronz.
Aktuality - více informacíÚspěšný cyklokrosový otvírák pro ČEZ Tábor
30.09.18
Na státní svátek odstartovala v Uničově cyklokrosová sezona a hned na prvním závodě se sešla obrovská konkurence.
Aktuality - více informacíZávěr silniční přípravy na Okolo jižních Čech
13.09.18
Náročným pětietapovým závodem Okolo jižních Čech skončila silniční příprava závodníků ČEZ Cyklo Teamu Tábor na cyklokrosovou sezónu.
Aktuality - více informacíDorostenci závodili na severu Čech
10.09.18
Dorostenci o víkendu vyrazili na Český pohár do Hodkovic nad Mohelkou. Předtím se v sobotu zúčastnili kritéria v areálu Břízky, který nebyl součástí Českého poháru. Závodilo se na 1 km okruhu, pro vypsané kategorie se jel bodovací závod.
Aktuality - více informacíSkvělá příprava na závodech v Belgii
27.08.18
Čtveřice Jan Nesvadba, Martin Hunal, Šimon Vaníček a Tomáš Bakus vyrazila v rámci přípravy na cyklokrosovou sezónu do Belgie. Poprvé závodili minulý čtvrtek, na start téměř 120 km dlouhého kritérka se postavili v Evergemu, runda měřila 6,5 kilometru a jelo se na 18 kol po absolutní rovině. \"Průměr byl kolem 45 km/h, naši se snažili naskakovat do úniků, ale žádný nevedl k úspěchu. Kluci si dali ještě něco před tím a výsledkem bylo
krásných 160 kilometrů a skvělá příprava na cyklokrosovou sezónu,\" potvrdil trenér Michal Bednář.
Aktuality - více informacíSoustředění na Šumavě odstartovalo cyklokrosovou přípravu
17.08.18
Pětidenní soustředění na Šumavě mají za sebou závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor. „Každé dopoledne byla intenzivní silnice, kolem tří hodin, odpoledne si kluci dali hodinu a půl na kroskách, především aby oživili technické dovednosti.
Aktuality - více informacíVýborný Doležal na Regionem Orlicka
09.08.18
Adam Doležal zajel pro tým ČEZ CT Tábor nejlepší celkový výsledek za spoustu let zpátky.
Aktuality - více informacíTábor výrazně bodoval na tropické Vysočině
07.08.18
Stovka závodníků nejen domácích, ale i z Německa, Belgie, Holandska, USA, Rakouska, Izraele i Slovenska se postavila na start čtyřetapového závodu Vysočina 2018.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor se chystá na Vysočinu i Orlicko
30.07.18
Závodníky ČEZ Cyklo Teamu Tábor čeká horký a náročný víkend. Elita pojede etapák Vysočina 2018, junioři pak výborně obsazovaný a velmi dobře organizovaný mezinárodní závod Regionem Orlicka.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor v Krkonoších
14.07.18
Závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor poznávají krásy Krkonoš. Z base campu ve Strážném už vyrazili na Zlaté návrší, Černou horu i Stachelberg a do středy se chystají na další zajímavá místa české i polské strany hor.
Aktuality - více informacíBojovný výkon na mistrovství republiky
25.06.18
Silniční Mistrovství České a Slovenské republiky mužů bylo letos díky okruhu, větru i Petru Saganovi velmi náročné. Z ČEZ Cyklo Teamu Tábor závod nejlépe zvládl Jan Nesvadba na 21. místě, o dvě příčky za ním dokončil Martin Hunal.
Aktuality - více informacíÚspěšné Lidice pro ČEZ Cyklo Team Tábor
18.06.18
Mezinárodní cyklistický závod Lidice je nejdéle fungující český etapák, o víkendu se konal již po třiapadesáté. A pro závodníky ČEZ Cyklo Teamu Tábor to byl dobrý ročník. „Páteční časovka dopadla průměrně, ovšem v sobotu i v neděli byli kluci aktivní, což se odrazilo také ve výsledcích. Hodně znát je angažování zkušeného Martina Hunala, který dokáže mladým klukům poradit a vést je,“ chválil trenér Michal Bednář.
Aktuality - více informacíNesvadba vyhrál poslední etapu RBB Tour
21.05.18
Středa 16. května patřila dalšímu dílu Táborských okruhů, kde ČEZ CT Tábor obsadil všechna stupně vítězů. V kategorii kadetů závod opanoval Matyáš Fiala na stupních vítězů ho doplnil třetím místem David Račan. V kategorii juniorek za dvojící z pražské Dukly skončila Kamila Janů a v juniorech zopakoval svůj výsledek z minulého závodu Adam Doležal, který skončil druhý. Karel Arlt si dojel pro třetí místo. V hlavním závodě na 50 kol v kategorii mužů elite vybojoval Martin Hunal pro tým první stupně vítězů po delší době, kdy v taktickém závodě obsadil druhou příčku.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor úspěšný na ZMN v Jevíčku
08.05.18
V konkurenci 11 zemí se představil ČEZ CT Tábor v mezinárodním etapovém závodě v Jevíčku, kde se na start postavilo 128 kadetů. Etapák začal v pátek 4.5. dopoledním prologem V Moracské Třebové.
Aktuality - více informacíTáborští se mezi vinicemi neztratili
23.04.18
Pětice závodníků ČEZ Cyklo Teamu Tábor vyrazila v sobotu na českou část seriálu Visegrádská 4, která se jela ve Valticích. Na 162 kilometrů v prašném prostředí mezi vinicemi vyrazilo 150 závodníků z devíti zemí.
Aktuality - více informacíTáborské okruhy 2018 mají za sebou první díl
19.04.18
V cyklistickém areálu Komora ve středu odstartoval osmý ročník série cyklistických kritérií Táborské okruhy - Velká cena ČEZ.
Aktuality - více informacíCyklokrosaři naskočili do silničního poháru
16.04.18
První závod českého silničního poháru ve Velké Bíteši závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor vynechali, neb začínali s přípravou na novou sezónu. Druhý díl v Kyjově si však již ujít nenechali, níže najdete pár fotografií z nedělního těžkého závodu.
Aktuality - více informacíPrvní závodní víkend ČEZ cyklo teamu Tábor
09.04.18
V sobotu 7.4. začal ČEZ CT Tábor letní sezónu závody v Soběslavi úvodním tradičním kritériem v centru města. V nabité kategorii kadetů dosáhl čtvrtého místa Matyáš Fiala, který se na bramborou pozici dostal vítěznou závěrečnou bodovačkou. Stejného výsledku dosáhla i Kamila Janů v kategorii juniorek, kde závod opanovaly jezdkyně pražské Dukly. V kategorii juniorů předvedl skvělý výkon a výsledek Adam Doležal, který se s Michalem Rotterem z Lanškrouna po 15 kilometrech vydal do úniku a obsadil tak druhé místo. Karel Camrda dokončil závod v hlavní skupině na 22. místě.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor představil nový tým na sezónu 2018/19
28.03.18
Na tiskové konferenci konané 27. března v táborském sportovním areálu Komora představil ČEZ Cyklo Team Tábor nový tým na sezonu 2018/19 a současně i nového partnera. Přítomné novináře seznámil s vizí a cíli, ale i spoluprací s neziskovou organizací Kaňka a připomněl přehled vrcholných sportovních akcí pořádaných Agenturou Cyklistika.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor zahájil přípravu v Itálii
19.03.18
S blížící se letní sezonou se cyklokrosový tým ČEZ Cyklo Team Tábor snaží nasbírat co nejvíce objemových kilometrů v samotném srdci Itálie. Profily pro trénink jsou zde pro nás ideální. Můžeme trénovat v rovinatém terénu, tak můžeme zavítat i do těžkých kopcovitých terénů.
Aktuality - více informacíTáborští cyklisté poznají Jaderské moře z obou stran
11.03.18
Do jižních krajin se vypravila část jezdců ČEZ Cyklo Teamu Tábor, aby zahájila přípravu na další sezónu. Čtveřice závodníků polyká první kilometry na chorvatském poloostrově Istrie, odtud se ve čtvrtek přesunou do italského Cesenatica, kam ten samý den vyrazí z Čech další, výrazně početnější skupina táborkého týmu.
Aktuality - více informacíSoustředění Zadov 2018
14.02.18
V termínu od 3.2. do 10.2. se náš oddíl zúčastnil lyžařského soustředění na šumavském Zadově. Soustředění bylo zaměřené především na rozvoj vytrvalostních a silových schopností. Při některých těžkých fázích tréninku se rozvíjela i mentální složka.
Aktuality - více informacíKulaté jubileum (70) velké opory našeho týmu
18.01.18
Včera oslavil kulaté jubileum Rudolf Dvořák, velká opora našeho týmu. Je mu 70 let. Velmi pracovitý, oblíbený mezi závodníky, vždy na něho bylo spolehnutí. V týmu zastával hlavně role řidiče a mechanika. Později pracoval i jako rozhodčí ČSC.
Aktuality - více informacíSetkání bývalých členů oddílu
05.01.18
Proběhlo 4.1.2018 v Restauraci Beseda v Táboře.
Aktuality - více informacíPF 2018
21.12.17
Vážení sportovní přátelé,

děkujeme Vám za podporu v roce 2017 a těšíme se na spolupráci v roce 2018.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

S pozdravem

Petr Balogh, Josef Krch a Markéta Poslušná
Aktuality - více informacíMČR mládeže v Kolíně
13.12.17
V sobotu 9.12. se konalo v Kolíně dorostenecké Mistroství České republiky, z kterého si ČEZ Cyklo Team Tábor odvezl jeden cenný kov. První medailovou naději celého dne jsme měli v kategorii kadetů a hned v první kategorii s naším zastoupením jsme měli první cenný kov.
Aktuality - více informacíSoustředění Železná Ruda
28.08.17
Od pondělí 21.8. do pátku 25.8. se ČEZ Cyklo Team Tábor zúčastnil cyklokrosového soustředění v Železné Rudě na Šumavě. Naším zázemím se opět stal hotel Belveder, který se nachází na jedné z mnoha místních sjezdovek, kde máme veškeré potřebné zázemí k tréninku. Soustředění bylo zaměřeno na intenzivní silniční tréninky v kopcích a na automatizování cyklokrosové techniky. Tréninky byly doplněny i o tréninky dynamiky a maximální síly nespecifickými prostředky, závodníci tak denně absolvovali 3-4 fázové tréninky.
Aktuality - více informacíMatyáš Fiala úspěšný na ME MTB
21.08.17
Od 14.8. do 18.8. se v rakouském Grazu uskutečnilo Mistrovství Evropy MTB mládeže. V kategorii U15 náš tým, ČEZ Cyklo Team Tábor, reprezentoval Matyáš Fiala, který byl z české reprezentace nejúspěšnějším sportovcem.
Aktuality - více informacíFiala opět zlatý!
24.07.17
Na mistrovství ČR horských kol v Brně získal oddíl ČEZ Cyklo Team Tábor dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili.

Žák Matyáš Fiala se stal dvojnásobným mistrem republiky, nejprve získal titul v sobotní disciplíně eliminátor, v neděli pak nenašel přemožitele ani v disciplíně cross country.
Aktuality - více informacíZpráva ze soustředění v Krkonoších
23.07.17
Od soboty 15.7. do pátku 21.7. se ČEZ Cyklo Team Tábor sešel na týmovém soustředění v Krkonoších ve Strážném. V první polovině soustředění vládlo trošku aprílové počasí, při tréninku nás zastihlo několik dešťových přeháněk, které hned vystřídaly vysoké teploty. V druhé části soustředění panovalo už jasné počasí.
Aktuality - více informacíMatyáš Fiala z ČEZ Cyklo Teamu Tábor mistrem republiky na silnici!
17.07.17
Minulý týden se v Hodkovicích nad Mohelkou konalo MČR dorostu v silniční cyklistice. Program odstartovalo úterní časovky jednotlivců, kde žák Matyáš Fiala vybojoval první medaili, a to stříbrnou. V kategorii kadetů zajel nejlépe Karel Camrda na 36. místě, pro kterého to byl první start na MČR.
Aktuality - více informacíMatyáš Fiala zvítězil v závodě českého poháru na silnici.
10.07.17
O uplynulém víkendu se muži ČEZ Cyklo Teamu Tábor zúčastnili dvoudenního etapového závodu Lidice 2017, který se jel v Blatné a Smečně. Naši závodníci do závodu vstupovali z plného tréninku před cyklokrosovou sezónou a v závodech, kde panovaly vysoké teploty, podali standardní výkony. Dále je v tomto týdnu čeká soustředění v Krkonoších, kde bude příprava na cyklokrosovou sezónu pokračovat.
Aktuality - více informacíMistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice 2017
27.06.17
Od čtvrtka do neděle se ve slovenském Žiaru nad Hronom konalo společné Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice.

Závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor se účastnili mistrovství v kategoriích juniorů, juniorek a mužů. Vzhledem ke skutečnosti, že prioritou ČEZ Cyklo Teamu Tábor jsou cyklokrosové závody, můžeme hodnotit účast našich závodníků jako velmi úspěšnou.
Aktuality - více informacíVýsledky z posledního týdne
29.05.17
Ve středu 24.5. se v Táboře na Komoře uskutečnily krajské časovky dorostenců. V juniorské kategorii obsadil kompletní stupně vítězů ČEZ Cyklo Team Tábor, jmenovitě na třetím místě dojel David Honzák, druhý skončil Adam Doležal a mistrem Jihočeského kraje se stal Jan Burgstaller. V kategorii kadetů jsme díky Davidu Račanovi obsadili třetí místo. Matyáš Fiala ovládl kategorii starších žáků a Celestýna Součková kategorii juniorek.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje na novou sezónu
27.03.17
ČEZ Cyklo Team Tábor odjel na tradiční jarní soustředění do italského města Cesenatico. Za první čtyři tréninkové dny muži najeli 630 km za 21 hodin.
Aktuality - více informacíSoustředění Zadov 2017
10.02.17
V termínu od 4.2. do 11.2. se náš oddíl zúčastnil lyžařského soustředění na šumavském Zadově. Soustředění bylo zaměřené především na rozvoj vytrvalostních a silových schopností.
Aktuality - více informacíJak vyzrát na mráz? Hřejivkou a lyžarskými rukavicemi, plánuje Mikulášková
04.01.17
Je to pro ni takové malé déj? vu. Loni na republikový šampionát v cyklokrosu nepřijížděla v roli největší favoritky, neměla za sebou zrovna povedenou sezonu. V pro ni nejdůležitějším závodu roku ale byla v Kolíně nejsilnější. Ani v aktuální sezoně se Martině Mikuláškové zrovna nedaří, přesto by ráda v sobotu v Hlinsku svůj mistrovský dres uhájila. „A může se mi to povést,“ věří.
Aktuality - více informacíSoustředění ve Strážném
29.08.16
ČEZ Cyklo Team Tábor se vrátil ze soustředění v Krkonoších. Od 19.8. do 26.8. se téměř celý tým sešel ve Strážném v srdci Národního parku v Krkonoších. Hned v pátek nás přivítalo slunečné počasí a soustředění jsme zahájili tří hodinovým tréninkem.
Aktuality - více informacíCelestýna Součková druhá na MČR v Bedřichově
26.07.16
O víkendu 23.7. - 24.7. se závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor zúčastnili v Bedřichově Mistrovství České republiky v cross-country a v eliminatoru. V sobotních sprintech dosáhla velmi pěkného výsledku Celestýna Součková, která si dojela pro republikové stříbro v kategorii kadetek. V nedělním závodě pak obsadila 10. příčku a po 14-ti denní nemoci, kterou prodělala, vybojovala sympatické výsledky.
Aktuality - více informacíMikulášková získala bronz na silničním MČR
27.06.16
O uplynulém víkendu proběhlo v Kyjově silniční Mistrovství České republiky mužů, žen, juniorů a juniorek. Závodníci se museli kromě náročné trati vypořádat i s vysokými teplotami, které dělaly závody ještě těžší. Našemu týmu se podařilo z mistrovského závodu přivést jeden cenný kov, což je bráno za velký úspěch.
Aktuality - více informacíJunior David Honzák zvítězil v závodě Českého poháru
21.06.16
V sobotu 18.6. pokračoval v Tuchořicích další díl Českého poháru mládeže a žen v silniční cyklistice, kterého se zúčastnili také závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor. Týden před Mistrovstvím České republiky v silniční cyklistice si skvěle vedli především junioři.
Aktuality - více informacíÚspěšný víkend ČEZ Cyklo Teamu Tábor
14.06.16
O víkendu 11. - 12.6. se ČEZ CT Tábor zúčastnil Českého poháru horských kol v Brně a nevedl si vůbec špatně. V sobotu byl na program závod ve sprintech, kde jsme měli dva naše zástupce.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor na soustředění v Železné Rudě
09.06.16
Ve dnech 4.6. až 7.6. se ČEZ Cyklo Team Tábor zúčastnil soustředění v Železné Rudě na Šumavě. Zázemí tým našel v horském hotel Belveder, který naskýtal ideální podmínky pro přípravu na vrchol silniční sezony. S novou lokalitou na hranicích s Německem v jádru Šumavy jsme byli naprosto spokojeni a rádi se opět do těchto míst vrátíme.
Aktuality - více informacíRozhovor s Janem Novákem
03.06.16
Celkový vítěz Táborských okruhů 2016 Jan Novák neměl cestu za celkovým triumfem vůbec jednoduchou. Více se dozvíte v rozhovoru s redaktorem Kamilem Jášou z Českého rozhlasu.
Aktuality - více informacíZávodní víkend ČEZ Cyklo Teamu Tábor
24.05.16
O víkendu 21.-22.5. se na jihu Čech uskutečnil další díl silničního Českého poháru. V sobotu se jel v Popelíně silniční pohár mužů, kterého se zúčastnila trojice Radomír Šimůnek,Jakub Skála a Radek Koblic.
Aktuality - více informacíDenisa Lukešová druhá v závodě českého poháru horských kol
02.05.16
ČEZ Cyklo Team Tábor se v neděli zúčastnil Českého poháru v silniční cyklistice mládeže, který se konal v Milevsku. Závod odstartoval kategorií juniorů, kde nejlepšího výsledku dosáhl Jan Burgstaller, který dojel v první skupině a obsadil 8. místo.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor se vrátil ze soustředění v Itálii rovnou do závodního programu
11.04.16
Ve dnech 29.3. – 7.4. se závodníci ČEZ Cyklo Team Tábor zúčastnili před nadcházející letní sezónou prvního společného soustředění v Itálii, konkrétně v přímořském městě Gatteo a Mare.
Aktuality - více informacíČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje v Itálii
02.04.16
S blížící se letní sezonou se cyklokrosový tým ČEZ Cyklo Team Tábor snaží nasbírat co nejvíce objemových kilometrů v samotném srdci Itálie. Do tradiční destinace vesničky Gatteo a Mare zavítal táborský tým již po několikáté.
Aktuality - více informacíRozhovor s Radomírem Šimůnkem: „Cyklokros mě zase hrozně baví!“
08.03.16
Radomír Šimůnek se stal novou posilou ČEZ Cyklo Teamu Tábor. I přesto, že měl několik nabídek, tak se rozhodl, že zakotví na jihu Čech.
Aktuality - více informacíRadomír Šimůnek novou posilou ČEZ Cyklo Teamu Tábor
03.03.16
Ve čtvrtek 3. března se v táborském sportovním areálu Komora konala tisková konference ČEZ Cyklo Teamu Tábor.
Aktuality - více informacíJakub Skála obhájil prvenství v anketě Sportovec okresu 2015
15.02.16
Velmi úspěšný byl pro ČEZ Cyklo Team Tábor sobotní 6.2.2016 večer. Závodník týmu Jakub Skála převzal v sobotu večer v hotelu Palcát na Plese sportovců ocenění Sportovec roku okresu 2015, čímž obhájil loňské prvenství.
obrázek není
00.00.00
Aktuality - více informací
00.00.00

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info