ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Matyáš Fiala z ČEZ Cyklo Teamu Tábor mistrem republiky na silnici!
17.07.17
Minulý týden se v Hodkovicích nad Mohelkou konalo MČR dorostu v silniční cyklistice. Program odstartovalo úterní časovky jednotlivců, kde žák Matyáš Fiala vybojoval první medaili, a to stříbrnou. V kategorii kadetů zajel nejlépe Karel Camrda na 36. místě, pro kterého to byl první start na MČR.
Matyáš Fiala z ČEZ Cyklo Teamu Tábor mistrem republiky na silnici!
Ve čtvrtek byly na programu časovky dvojic a družstev. Ve dvojici s Matějem Stránským získal Matyáš Fiala druhou stříbrnou medaili. Mistrovský titul jim utekl o pouhé dvě vteřiny. Družstvo kadetů dokončilo závod na 10. místě.

Zlatý hřeb čekal na náš tým v sobotu při závodech s hromadným startem, kde Matyáš Fiala vybojoval mistrovský titul. Závod kadetů poznamenal silný déšť a spousta defektů. Naši kadeti bojovali až do poslední chvíle, ale po několika smolných defektech dojeli s několika minutovou ztrátou za hlavním polem.

Tento týden tým mužů a juniorů započal přípravu na cyklokrosovou sezonu na soustředění v Krkonoších. Zbytek týmu čeká o víkendu MČR horských kol v Brně, kde doufáme opět v medaile a mistrovské tituly. Své želízka v ohni budeme mít zejména v kategorii žáků a v kategorii juniorek. Budeme našim závodníkům držet palce.v
Matyáš Fiala z ČEZ Cyklo Teamu Tábor mistrem republiky na silnici!

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info