ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Matyáš Fiala z ČEZ Cyklo Teamu Tábor mistrem republiky na silnici!
17.07.17
Minulý týden se v Hodkovicích nad Mohelkou konalo MČR dorostu v silniční cyklistice. Program odstartovalo úterní časovky jednotlivců, kde žák Matyáš Fiala vybojoval první medaili, a to stříbrnou. V kategorii kadetů zajel nejlépe Karel Camrda na 36. místě, pro kterého to byl první start na MČR.
Matyáš Fiala z ČEZ Cyklo Teamu Tábor mistrem republiky na silnici!
Ve čtvrtek byly na programu časovky dvojic a družstev. Ve dvojici s Matějem Stránským získal Matyáš Fiala druhou stříbrnou medaili. Mistrovský titul jim utekl o pouhé dvě vteřiny. Družstvo kadetů dokončilo závod na 10. místě.

Zlatý hřeb čekal na náš tým v sobotu při závodech s hromadným startem, kde Matyáš Fiala vybojoval mistrovský titul. Závod kadetů poznamenal silný déšť a spousta defektů. Naši kadeti bojovali až do poslední chvíle, ale po několika smolných defektech dojeli s několika minutovou ztrátou za hlavním polem.

Tento týden tým mužů a juniorů započal přípravu na cyklokrosovou sezonu na soustředění v Krkonoších. Zbytek týmu čeká o víkendu MČR horských kol v Brně, kde doufáme opět v medaile a mistrovské tituly. Své želízka v ohni budeme mít zejména v kategorii žáků a v kategorii juniorek. Budeme našim závodníkům držet palce.v
Matyáš Fiala z ČEZ Cyklo Teamu Tábor mistrem republiky na silnici!

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy