ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

První letošní camp na Železné Rudě
06.06.20
Elitní tým mužů společně s juniory se letos poprvé sešel na soustředění v Železné Rudě. Útočiště našli v oblíbeném hotelu Belveder. Podmínky vyšly na výbornou a tak kluci mohli na sto procent odtrénovat předepsané dávky.
První letošní camp na Železné Rudě
Pět tréninkových dní, 780 kilometrů, 28 hodin a necelých 13 tisíc výškových metrů mají v nohou reprezentanti v cyklokrosu v mužské a juniorské kategorii. Soustředění bylo zaměřeno na vytrvalostní tréninky v kopcovitém terénu s několika intenzivními úseky vložených během tréninku. Tréninky byly doplněny a každodenní funkční posilování a dostatečnou regeneraci, o kterou se nám postaral masér Jan Čuřín. Kluci tréninky zvládli znamenitě a všichni máme velmi dobrý pocit z prvního letošního setkání. I výkonnostní testy, které jsme na soustředění prováděly dopadli na výbornou. Zítra se jezdci ČEZ CT Tábor zúčastní závodů na Choustníku v rámci JAL.
První letošní camp na Železné RuděPrvní letošní camp na Železné RuděPrvní letošní camp na Železné RuděPrvní letošní camp na Železné Rudě

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info