ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Mistrovství JčSC v časovce jednotlivců
29.05.20
Ve středu 27.5. se na Komoře konalo Mistrovství Jihočeského kraje v časovce. Závodili dorostenci od mladších žáků a žákyň až po juniorské kategorie a ČEZ CT Tábor byl velmi úspěšný ve všech kategoriích. Ve stejném termínu se v Jistebnici konaly závody na horských kolech, kde jsme měli své zastoupení v předžákovských kategoriích.
Mistrovství JčSC v časovce jednotlivců
Konečně se pomalu rozbíhá i cyklistická sezona co se týče závodů a všichni jsme za to moc rádi. První větší poměření sil a výkonnosti proběhlo ve středu na Komoře. Vše odstartovaly závody mladších žáků a žákyň, kde jsme měli první umístění na stupních vítězů. Václav Janout byl druhý v kategorii mladších žáků. Stejné umístění vybojovala Viola Lišková a Jan Faltýnek, v kategorii starších žákyň a žáků. V kadetkách bylo startovní pole skromnější a Nikola Hodlová brala též druhé místo. V kadetech jsme se dočkali prvního místa, když závod ovládl Dalibor Johánek. Na stupně vítězů ho doprovodil týmový kolega Robin Teršl. V juniorkách naše holky Kláara Minaříková a Simona Kotlínová druhé a třetí místo. Juniory opět ovládli borci z našeho týmu, kdy o jednu vteřinu hrál Václav Dostál před Matyášem Fialou.
I v Jistebnici v závodech na horských kolech jsme byli úspěšní. Konkrétně Jakub Zákostelecký a Anička Křížková vybojovali třetí místa ve svých kategoriích. Verunka Zákostelecká dokonce závod odrážel vyhrála. Gratulujeme všem.
O víkendu vybraní závodníci ČEZ CT Tábor zabojují o další medaile na Mistrovství Jihočeského kraje v horských kolech na Zadově.
Mistrovství JčSC v časovce jednotlivcůMistrovství JčSC v časovce jednotlivcůMistrovství JčSC v časovce jednotlivcůMistrovství JčSC v časovce jednotlivcůMistrovství JčSC v časovce jednotlivců
Mistrovství JčSC v časovce jednotlivcůMistrovství JčSC v časovce jednotlivců

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info