ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Stavba tréninkové trati pokračuje
05.04.21
Hezké a teplé počasí nám opět dovolilo pokračovat v budování tréninkového zázemí pro naše nejmenší závodníky. Na cihelnách se sešli rodiče, závodníci, vedení a nadšenci oddílu a posunuli opět stavební práce na nově vznikající tréninkové trati o kus dál.
Stavba tréninkové trati pokračuje
Jsme rádi, že díky firmě Daich se nám konečně podaří vybudovat výborné tréninkové zázemí pro náš tým. Trať v lesíku "Na cihelnách" je především ideálně situovaná na bukový a cyklokrosový tréninku ale také je pro nás bezpečná. V dnešní době vysokého provozu je každý trenér rád, že se může ukrýt před silniční džunglí v lesních prostorech. Trať je budována především pro přípravku a dorostence ale troufnu si říct, že i několik tréninkových hodin zde zcela jistě mohou obkroužit i elitní muži týmu. Na trati je i několik zábavných sekcí ke zlepšování technické zručnosti. "Těším se já i všichni závodníci, až trať budeme moci plně využít, jak při bikových trénincích, tak i při cyklokrosovém tréninku na podzim," uvedl trenér týmu Michal Bednář.
Stavba tréninkové trati pokračujeStavba tréninkové trati pokračujeStavba tréninkové trati pokračujeStavba tréninkové trati pokračuje

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info