ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

ČEZ Cyklo Team Tábor se sešel na soustředění v Krkonoších
27.07.20
Ještě v sobotu 18.7. ČEZ Cyklo Team Tábor závodil na Českém poháry v Záboří a hned v neděli se vydal na soustředění do Krkonoš. Cestou si ještě tým, s reprezentačním trenérem Petrem Dlaskem, projel okruh silničního MČR v Mladé Boleslavi.
ČEZ Cyklo Team Tábor se sešel na soustředění v Krkonoších
Základnou pro naše tréninky byl opět pension Troll v Rokytnici nad Jizerou, kde máme úplně ideální podmínky, jak k tréninku, tak k regeneraci. Po celých osm tréninkových dní panovaly výborné podmínky a slunečné počasí. Soustředění se zúčastnili muži, ženy a junioři doplněné o kadety druhým rokem v této kategorii, kteří sbíraly zkušenosti od elitních jezdců. Náplní tohoto kempu byly těžké tréninky v kopcovitém terénu doplněné o speciální posilovací trénink. Jezdci ČEZ Cyklo Teamu Tábor za celé soustředění absolvovali 45 tréninkových hodin a nastoupili přes 14 500 m. Junioři mají teď na programu mezinárodní etapový závod Regionem Orlicka, muži a ženy dále pokračují v tréninkovém procesu a v přípravě na cyklokrosovou sezonu.
ČEZ Cyklo Team Tábor se sešel na soustředění v KrkonošíchČEZ Cyklo Team Tábor se sešel na soustředění v KrkonošíchČEZ Cyklo Team Tábor se sešel na soustředění v KrkonošíchČEZ Cyklo Team Tábor se sešel na soustředění v Krkonoších

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info