ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

První závodní víkend pro ČEZ Cyklo Team Tábor
08.04.19
První díl dorostoneckého a ženského silničního poháru přivítala jihočeská Soběslav. V neděli se celý peloton přemístil do Zbraslavi u Brna.
V sobotu 6.4. se konalo tradiční silniční kriterium v Soběslavi, které letos bylo zařazeno opěto do silničního poháru mládeže a žen. V kategorii kadetů jsme bohužel neměli zastoupení v podobě Matyáše Fiala, který tento víkend vynechal kvůli lehkému nachlazení. V kategorii juniorů si jeden bod vybojoval Karel Camrda a skončil tak 14. David Račan a Filip Ledecký se do cíle nedostali v plném počtu kol. Kamila Janů v ženském závodě nebyla ve žluých barvách Tábora sama a pro letošní sezonu ji dělá parťačku Tereza Švihálková. Terka závod dokončila na 10 místě Kamila byla klasifikovaná jako 12. V závodě mužů byli Jan Nesvadba, Tomáš Bakus a Adam Doležal klasifikování s plným počtem 50 kol a předvedli velmi bojovný a v případě Honzi aktivní výkon. Nejlépe dokončil závod Honza Nesvadba na 22. příčce.
V neděli pokračovaly závody už jen pro mládež. Ve Zbraslavi dojel na 62. místě žák Vít Waldhauser, který si tak tento víkend odbyl svojí závdní premiéru. Karel Camrda byl v závodě juniorů 16. Filip Ledecký 26. Nejlepšího výsledky dosáhla Kamila Janů, která v závodě žen byla velmi aktivní závodnicí a to ji vyneslo 5. místo.
Další víkend pokračují pohárové souboje o body do Českého poháru v Kyjově. V sobotu je na programu kriterium a v neděli tradiční závody s hromadným startem na těžkém a kopcovitém okruhu.
První závodní víkend pro ČEZ Cyklo Team TáborPrvní závodní víkend pro ČEZ Cyklo Team TáborPrvní závodní víkend pro ČEZ Cyklo Team Tábor