ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Nesvadba vyhrál v Hlinsku a vede tak Český pohár
11.10.18
Jan Nesvadba stylem start-cíl ovládl další díl Toi-Toi cupu a tím si zajistil průběžné vedení. Fiala vybojoval další podiové umístění, bral bronz.
Nesvadba vyhrál v Hlinsku a vede tak Český pohár
První říjnový víkend pokračoval Toi Toi cup v Hlinsku a v Rýmařově. V sobotu jako první startoval Matyáš Fiala, který po týdennímu výpadku díky nemoci obsadil třetí místo. Závod se nevydařil juniorům, kde první cílem projel Karel Camrda na 16. místě, tři umístění za ním dojel Jiří Koktavý a David Račan projel cílovou páskou na 26. místě. V závodě žen se opět dařilo teprve prvním rokem v kategorii U 23 Kamile Janů, která v celkovém pořadí brala 7. příčku.
Elitní kategorii mužů suveréním způsobem ovládl Jan Nesvadba a připsal si první letošní vítězství. Zbytek mužů prožil nešťastný závod plný defektů a pádů. Šimon Vaníček dojel na 16. místě, Tomáš Bakus na 17. a Martin Hunal byl 18.
V neděli Nesvadba s Hunalem závodili ve Švýcarsku v Aigle. Honza dojel na 6. místě a v celkovém pořadí poháru mu patří čtvrté místo. Martin závod dokončil na 41. místě, bohužel po závodech mu byla diagnostikovaná zlomenina ruky.
Šimon Vaníček a Tomáš Bakus odcstovali na závody na Slovensko do Rakové, kde si Tomáš Bakus přivezl body za 10. příčku. Šimon závod nedokončil.
Dorostenci pokračovali v pohárovém boji v Rýmařově. Matyáš Fiala dojel na 2. místě a po úvodních čtyřech závodech vede pohárovou soutěž. Další medailového umístění dosáhl Karel Camrda, který bral třetí místo a stejná příčka mu patří i v celkovém hodnocení v kategorii juniorů. Jiří Koktavý zajel prozatím letošní maximum když dojel 6. Ve vloženém závodě žen brala druhé místo Kamila Janů a v mužské kategorii dojel na pátém místě Karel Arlt.
O víkednu je další zastávkou Českého poháru Jičín, tak všem našim závodníkům držíme palce.
Nesvadba vyhrál v Hlinsku a vede tak Český pohárNesvadba vyhrál v Hlinsku a vede tak Český pohárNesvadba vyhrál v Hlinsku a vede tak Český pohárNesvadba vyhrál v Hlinsku a vede tak Český pohárNesvadba vyhrál v Hlinsku a vede tak Český pohár
Nesvadba vyhrál v Hlinsku a vede tak Český pohárNesvadba vyhrál v Hlinsku a vede tak Český pohár

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info