ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Na ČP v Rokycanech se mužům dařilo
09.05.19
Nová a velmi těžká trať čekala na závodníky v Rakové u Rokycan. Našim mužům ale trať náramně seděla a to pro nás znamenalo dvě umístění v první desítce.
Na ČP v Rokycanech se mužům dařilo
Další díl Škoda cupu v Rokycanech pokračul ve středu 8. květa. Počasí závodníkům přálo a pořadetelům se podařilo připravit velmi těžkou ale spravedlivou trať. Na start závodu se postavilo 110 jezdců, ovšem cíl vidělo jen 41 z nich. Z našcih šesti závodníků celý závod s plným počtem kol absolvovalo hned pět z nich a to značí jejich velmi kvalitní výkonnostní standart. Výborně jeli především dva eliťáci Jan Nesvadba a Michael Boroš, který silničářům zatápěli celý závod. Nakonec do cíle přijeli osamostatněně za vedoucí čtveřicí. Jan Nesvadba bral 5.místo a Michael Boroš dojel 6. Rozhodujích únik nezastihli naši mladí kluci v kategorii do 23 let. I přesto Šimon Vaníček doejl 21., Tomáš Bakus 35. a Adam Doležal 36. Jan Nesvadba je tak v celkovém pořadí poháru na desátém místě.
Na ČP v Rokycanech se mužům dařiloNa ČP v Rokycanech se mužům dařiloNa ČP v Rokycanech se mužům dařiloNa ČP v Rokycanech se mužům dařiloNa ČP v Rokycanech se mužům dařilo

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info