ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

MČR mládeže v Kolíně
13.12.17
V sobotu 9.12. se konalo v Kolíně dorostenecké Mistroství České republiky, z kterého si ČEZ Cyklo Team Tábor odvezl jeden cenný kov. První medailovou naději celého dne jsme měli v kategorii kadetů a hned v první kategorii s naším zastoupením jsme měli první cenný kov.
MČR mládeže v Kolíně
Zasloužil se o ní svým bojovným a velmi odvážným a závodivým výkonem Matyáš Fiala, který po většinu závodu bojoval o mistrovský titul, nakonec si z kolínského písku vylovil stříbrnou medaily. David Račan ve stejné kategorii obsadil 20. místo. V kategorii juniorů obsadil 12. příčku Karel Arlt, který bohužel před závodem lehce omarodil a vákon tak nemohl být stoprocentní. Dalšího vynikajícího výsledku a svého nejlepšího výsledku v sezoně dosáhla Kamila Janů, které ve společném závodě s ženami dojela na 6. místě a stejnou příčku tak vybojovala i v celkovém pořadí ČP, což je vynikajícím výsledkem.

Kategorie mužů v Kolíně absolvovala závod kategorie C1 a tomu odpovídala i mezinárodní konkurence. Našeho nejlepšího výsledku, 15. místa, dosáhl Štěpán Schubert, který je českým reprezentantem v kategorii U 23. Mužům budeme držet palce na lednovém MČR v Mladé Boleslavy a budeme doufat, že některý z mužů naváže na úspěch Matyáše Fialy.

Text: Michal Bednář
MČR mládeže v KolíněMČR mládeže v KolíněMČR mládeže v KolíněMČR mládeže v Kolíně

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info