ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Soustředění Zadov 2017
10.02.17
V termínu od 4.2. do 11.2. se náš oddíl zúčastnil lyžařského soustředění na šumavském Zadově. Soustředění bylo zaměřené především na rozvoj vytrvalostních a silových schopností.
Soustředění Zadov 2017
Při některých těžkých fázích tréninku se rozvíjela i mentální složka. Soustředění se zúčastnili všichni všichni závodníci kromě Martiny Mikuláškové, která ještě doléčovla zranění ze sezony. Byl zde i cyklokrosový reprezentan David Honzák, kterému skončila sezona na konci ledna Mistrostvím světa v Luxemburském Bielsu. Jeho program byl lehce pozměněný, ale i přesto David odtrénoval skoro célé penzum hodin se svým týmem.

Letošní sněhové podmínky byly přímo vynikající a po několika chudších letech na sníh jsme opět mohli vytrvalost rozvíjet pomocí dlouhých lyžařských tréninků. Za týden jsme absolvovali 300 km na běžkách, proběhli i běžecké tréninky a neopomíjena nebyla ani složka regeneraci pomoci strečinku a uvolňovacích cvičení. Večerní dlouhé chvilky nám zpříjemňoval fotbal a posilovací core cvičení. Tréninkové dávky byly vysoké, o něco vyšší než v loňských letech.

Příprava dokonale splnila svůj účel a z prvního letošního soustředění odjíždí spokojený nejen trenér ale i závodníci a všichni věřéme, že letos budeme opět v sezoně útočit na stupně nejvyšší.
Soustředění Zadov 2017Soustředění Zadov 2017

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info