ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Soustředění Zadov 2017
10.02.17
V termínu od 4.2. do 11.2. se náš oddíl zúčastnil lyžařského soustředění na šumavském Zadově. Soustředění bylo zaměřené především na rozvoj vytrvalostních a silových schopností.
Soustředění Zadov 2017
Při některých těžkých fázích tréninku se rozvíjela i mentální složka. Soustředění se zúčastnili všichni všichni závodníci kromě Martiny Mikuláškové, která ještě doléčovla zranění ze sezony. Byl zde i cyklokrosový reprezentan David Honzák, kterému skončila sezona na konci ledna Mistrostvím světa v Luxemburském Bielsu. Jeho program byl lehce pozměněný, ale i přesto David odtrénoval skoro célé penzum hodin se svým týmem.

Letošní sněhové podmínky byly přímo vynikající a po několika chudších letech na sníh jsme opět mohli vytrvalost rozvíjet pomocí dlouhých lyžařských tréninků. Za týden jsme absolvovali 300 km na běžkách, proběhli i běžecké tréninky a neopomíjena nebyla ani složka regeneraci pomoci strečinku a uvolňovacích cvičení. Večerní dlouhé chvilky nám zpříjemňoval fotbal a posilovací core cvičení. Tréninkové dávky byly vysoké, o něco vyšší než v loňských letech.

Příprava dokonale splnila svůj účel a z prvního letošního soustředění odjíždí spokojený nejen trenér ale i závodníci a všichni věřéme, že letos budeme opět v sezoně útočit na stupně nejvyšší.
Soustředění Zadov 2017Soustředění Zadov 2017

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy