ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

ČEZ Cyklo Team Tábor zahájil přípravu v Itálii
19.03.18
S blížící se letní sezonou se cyklokrosový tým ČEZ Cyklo Team Tábor snaží nasbírat co nejvíce objemových kilometrů v samotném srdci Itálie. Profily pro trénink jsou zde pro nás ideální. Můžeme trénovat v rovinatém terénu, tak můžeme zavítat i do těžkých kopcovitých terénů.
ČEZ Cyklo Team Tábor zahájil přípravu v Itálii
V chladném období po celé Evropě nás v Itálii čekalo počasí s příjemnými teplotami pro trénink, cvičení i regeneraci. Soustředění bude rozděleno do dvou čtyřdenních bloků se dnem volna. V první části budou cyklokrosaři brouzdat hlavně rovinatý až zvlněný terén a v druhé části zavítají i do hor.Tréninky jsou doplněné o stabilizační core cvičení a regenerační procedury, které nám nabízí místní hotel.

Muži, kteří už absolvovali týdenní soustředění v Chorvatsku zaměřené především na základní vytrvalost, už zde budují i silovou vytrvalost v kopcích.

První závody na náš tým čekají začátkem dubna v Soběslavi. Dorostenci pokračují závodem Českého poháru ve Zbraslavi a muže čeká další týden Český pohár v Kyjově. Těmito závody bude odstartovaná silniční sezona.

Text: Michal Bednář
ČEZ Cyklo Team Tábor zahájil přípravu v ItáliiČEZ Cyklo Team Tábor zahájil přípravu v ItáliiČEZ Cyklo Team Tábor zahájil přípravu v ItáliiČEZ Cyklo Team Tábor zahájil přípravu v Itálii

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info