ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Závodní víkend na Jevíčku a Gracii
05.05.19
Kadet Matyáš Fiala po nemoci absolvoval etapový závod s mezinárodní účastí na Jevíčku, Kamila Janů bojovala na Gracii v Orlové.
Závodní víkend na Jevíčku a Gracii
Závody v Jevíčku odstartovaly úvodním prologem v Moravské Třebové. Matyáš si vybral trochu smůly, kdy prvním třiceti závodník déšť zkropil trať a časy na mokrých kostkách byly lehce pomalejší, i tak Matyáš obsadil 32. místo se ztrátou 8 sekund. V druhé etapě už Matyáš prokázal svoji sílu a dojel si pro 14.místo ve skupině za uprchlíky.Ve třetí etapě byl ovšem Matyáš v hromadném pádu a ošklivě si narazil zápěstí a v etapě hodně ztratil. Královská etapa už byla doprovázena silným deštěm i přes bolesti zápěstí Matyáš proťal pásku na 24.pozici. V časovce ztratil na vítěze minutu a půl a v celkovém pořadí mu patřilo 29.místo. Výborný etapový závod zajel Václav Dostál, který dokončil na 20.místě a jeho výkonnost se letos hodně posunula.
Závodní víkend na Jevíčku a GraciiZávodní víkend na Jevíčku a GraciiZávodní víkend na Jevíčku a GraciiZávodní víkend na Jevíčku a GraciiZávodní víkend na Jevíčku a Gracii
Závodní víkend na Jevíčku a GraciiZávodní víkend na Jevíčku a Gracii

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info