ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

ČEZ Cyklo Team Tábor na soustředění v Železné Rudě
09.06.16
Ve dnech 4.6. až 7.6. se ČEZ Cyklo Team Tábor zúčastnil soustředění v Železné Rudě na Šumavě. Zázemí tým našel v horském hotel Belveder, který naskýtal ideální podmínky pro přípravu na vrchol silniční sezony. S novou lokalitou na hranicích s Německem v jádru Šumavy jsme byli naprosto spokojeni a rádi se opět do těchto míst vrátíme.
ČEZ Cyklo Team Tábor na soustředění v Železné Rudě
Celé čtyři dny nám vyšlo krásné počasí a my tak mohli plně odtrénovat všechny tréninkové hodiny. Soustředění se zúčastnili elitní muži včetně Radomíra Šimůnka, junioři a jediná žena Martina Mikulášková. Tréninky v kopcovitém prostředí byly ideálním závěrečným programem před Mistrovstvím České republiky na silnici, které se bude konat na těžké kopcovité trati v Kyjově. Závodníci za čtyřdenní blok nastoupali přes 8 500 výškových metrů a najeli 500 kilometrů. Na začátku soustředění tým čekaly výkonnostní terénní tresty pod vedením doktora MUDr. Karla Martínka, které naznačily, jak závodníkům roste výkonnost a zjistily slabé stránky, na které se v tréninku musíme zaměřit a do cyklokrosové sezony je odstranit.

Michal Bednář
ČEZ Cyklo Team Tábor na soustředění v Železné RuděČEZ Cyklo Team Tábor na soustředění v Železné RuděČEZ Cyklo Team Tábor na soustředění v Železné Rudě

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info