ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Soustředěním na Zadově pokračuje zimní příprava ČEZ Cyklo Teamu Tábor
14.02.22
Již tradičně první únorový víkend vyrazil náš tým na zimní soustředění na Zadov. Na srazu se objevili, jak muži do 23 let, tak naši mladí začínající závodníci z přípravky, které měla na starosti trenérka Celestýna Součková.
Soustředěním na Zadově pokračuje zimní příprava ČEZ Cyklo Teamu Tábor
Letošní sněhové podmínky byly opravdu dobré a závodníci mohli naplno dotrénovat předepsané hodiny. Tým byl rozdělen na tři tréninkové skupin a každá skupina měla svého trenéra, aby byl zabezpečen maximální tréninkový efekt. Den začínal rozcvičkou, při které se závodníci aktivovali na další těžké tréninkové dávky. Hlavní tréninkovou fází byl běh na běžkách, pro ty nejmenší kolem 2 hodin a pro ty nejstarší mezi 4-5 hodinami denně. Večer byl doplněn o posilovací trénink se strečinkem nebo kratší procházkou.
Závodníci odtrénovali opravdu pěknou a kvalitní řádku hodin. Ti nejmladší měli za 5 tréninkových dní dotrénováno 12 hodin. Dorostenci a muži do 23 let za 7 tréninkových dní odtrénovali 29 hodin. Během soustředění proběhly i kontrolní tety na jednom z místních kopců. Už teď se těšíme na další soustředění a začátek nové závodní sezony.

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info