ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Světový pohár v Táboře za námi
18.11.19
V prosluněný sobotní den se do Tábora opět vrátil Světový pohár v cyklokrosu a letos jsme mohli vidět na stupních vítězů i zástupce z České republiky.
Světový pohár v Táboře za námi
Celý den v 10 hodin odstartovla kategorie juniorů do které právem byly vkládané největší naději na stupně vítězů. Nakonec se to povedlo Honzovi Zatoukalovi, který bral třetí místo. Výborně si vedl prvoročák v této kategorii, táborský Matyáš Fiala, který skonil 16. Václav Dostál se po defektu v prvním kole propracoval na 32. pozici a všechny borce z "B" týmu nechal za sebou. V kategorii do 23 let velmi bojovný a agresivní výkon předvedl Karel Camrda, který po několika pádech projel cílem 29. Šimon Vaníček neměl svůj den a v problémech projel cílovou páskou jako 35. Tomáš Bakus dopnil trio českých reprezentantů z Tábora na 33. místě. V kategorii žen měla výborný start Tereza Švihálková, kdy se pohybovala kolem 24. pozice, po velkých chybách v technice nakonec dokončila závod na 43. místě. Kamila Janů se postupně po celý závod prokousávala dopředu a klasifikovaná byla na 36.Elitní kategorii mužů jsme měli dva zástupce. Mistra republiky Michaela Boroše a Jana Nesvadbu. Boroš s jedním defektem v závodě cílem projel na 22. místě,jeho týmový parťák Jan Nesvadba dojel hned za ním 23.
Světový pohár v Táboře za námiSvětový pohár v Táboře za námiSvětový pohár v Táboře za námiSvětový pohár v Táboře za námi

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info