ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Junior Fiala vybojoval třetí místo na SP v Táboře
30.11.20
První díl Světového poháru patřil Táboru a domácí tým ČEZ CT Tábor zažil obrovský úspěch v podání juniora Matyáše Fialy, který skončil v závodě na třetím místě.
Junior Fiala vybojoval třetí místo na SP v Táboře
V juniorském závodě měl náš tým zastoupení v podobě čtyř závodníků. Kromě Fialy, kterému stoupá forma před nadcházejícím MČR v Kolíně, jel výborný závod Václav Dostál, který už má také reprezentační zkušenosti. Dostál byl v cíli klasifikován na 16. místě. Svoji premiéru si v reprezentačním družstvu zažil Adam Kubík, který byl 24 a Jan Frühauf, který v této kategorii pojede ještě příští rok byl 28.
V závodě mužů do 23 let měl náš závodník Šimon Vaníček smůlu. Hned po startu se připletl do pádu, kterému se nemohl vyhnout, zasunoval řetěz a dobrý výsledek byl prakticky ztracen. I přesto Šimon vybojoval 18. příčku.
V závodě žen jsme měli také jedno zastoupení. Tereza Švihálková ve velmi těžkém závodě pro ženy do 23 let obsadila 39.
V závodě mužů Elite Michael Boroš lehce zaspal na startu ale i díky znalosti místní trati se brzy dostal do první dvacítky, bohužel ve čtvrtém kolo ho poskytl defekt a půl okruhu musel jet na prázdném předním kole. Boroš se i tak nevzdával a celý závod se prokousával vpřed. Nakonec cílem projel na 26. místě.

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info