ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

První závody po restartu sezony v Rýmařově a v Jičíně
23.11.20
Po delší odmlce závodů v Čechách se Toi-Toi cup opět rozběhl. Závody platí jen pro juniory, juniorky, ženy a muže. Mýlím, že je velký úspěch, že se podařilo cyklokrosový pohár opět rozběhnout alespoň pro již zmíněné kategorie.
obrázek není
Závody v Rýmařově proběhly na státní svátek 17.11. a celý den odstartovala kategorie juniorek, ve kterém naše zástupkyně Klára Minaříková dojela šestá. V závodě juniorů na startovní čáru se postavilo hned šest našich závodníků Po delší závodnické pauze způsobené nemocí se Matyáš Fiala vrátil druhým místem.Do první desítky se ještě probojoval Václav Dostál, který byl 8. Pěkný závod zajel i Jan Frühauf, který bral 12. místo. Na 15. místě byl Adam Kubík. Robin Teršl po technických problémech skončil 22. a Libor Švec 24. Jediná zástupkyně z našeho týmu v kategorii žen Tereza Švihálková projela cílovou pásku na velmi solidním 7. místě. Hřebem celého dne byl závod mužů, který ovládl zkušený Michael Boroš a ten si tak upevnil vedení Českého poháru. Prvních stupňů v životě v kategorii mužů se dočkal po velkém boji Šimon Vaníček, který bral třetí místo. Tomáš Bakus doplnil trio našich mužů na 11. místě.
Další závod v Jičíně se jel v neděli 22.11. Po republikovém šampionátu nás čekaly opět skvěle připravené závody. V závodě juniorek, které celý den opět odstartovaly, Klára Minaříková skončila 11. V juniorech jsme opět díky Matyáši Fialovi brali stupně vítězů a to konkrétně třetí místo. Václav Dostál ukončil první desítku následovaný svými týmovými kolegy Janem Frühaufem a Adamem Kubíkem. Robin Teršl byl 24. a hned za ním dojel Libor Švec 25. V ženách celý závod Tereza Švihálková bojovala o stupně vítězů, bohužel ke konci závodu už jí docházely síly a skončila tak 5. Po vítězství v Rýmařově byl Boroš připravený a odhodlaný toto zopakovat i v Jičíně a jeho plán mu ještě po polovině závodu vycházel. Bohužel závod doprovázely defekty a dění celého závodu se měnilo každou minutou. Nakonec došlu k cílovému spurtu s italským závodníkem Dorigonim, který Boroš o galusku prohrál a skončil tak druhý. Závod se vůbec nepovedl Šimonovi Vaníčkovi, který po pádu a dvou defektech skončil 15., Tomáš Bakus byl 18.
První závody po restartu sezony v Rýmařově a v JičíněPrvní závody po restartu sezony v Rýmařově a v JičíněPrvní závody po restartu sezony v Rýmařově a v JičíněPrvní závody po restartu sezony v Rýmařově a v JičíněPrvní závody po restartu sezony v Rýmařově a v Jičíně
První závody po restartu sezony v Rýmařově a v JičíněPrvní závody po restartu sezony v Rýmařově a v JičíněPrvní závody po restartu sezony v Rýmařově a v JičíněPrvní závody po restartu sezony v Rýmařově a v Jičíně

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info