ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Týmové soustředění V Chorvatsku
23.04.21
Na začátku dubna hned po Velikonocích vyrazil ČEZ Cyklo Team Tábor na první týmové soustředění do Chorvatska, konkrétně kousek od Šibeníku do malého městečka Vodice. Soustředění se zúčastnili kadeti, junioři a muži a na kvalitě soustředění to bylo znát.
Týmové soustředění V Chorvatsku
Po dlouhé době jsme byli nuceni změnit tradiční místo jarního najíždění kilometrů. A letos tým ČEZ CT Tábor místo do Itálie, vyrazil do Chorvatska. Pro letošní rok jsme zvolili trošku pozdější termín jarního soustředění vůči pozdější startu závodů. O to byla letos příprava kvalitnější a bylo více prostoru pro odstranění slabých stránek našich jezdců. Zázemí pro nás bylo ideální a okolí nám poskytlo skvělé profily pro trénink. Tým byl rozdělen na dvě tréninkové skupiny, které měli kompletní trenérské zajištění. Počasí nám přálo, a proto jsme mohli odtrénovat kompletní naplánované tréninkové hodiny. Objemové kilometry a tréninkové hodiny strávené na kole byly doplněny o hodiny strávené posilováním a regenerací, bez kterých se dnešní sportovní trénink neobejde. Teď už jen doufáme, že se brzy začne závodit a naši závodníci budou moci zúročit natrénované hodiny v přípravě.
Týmové soustředění V ChorvatskuTýmové soustředění V ChorvatskuTýmové soustředění V ChorvatskuTýmové soustředění V ChorvatskuTýmové soustředění V Chorvatsku
Týmové soustředění V ChorvatskuTýmové soustředění V Chorvatsku

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info