ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Soustředění Železná Ruda
28.08.17
Od pondělí 21.8. do pátku 25.8. se ČEZ Cyklo Team Tábor zúčastnil cyklokrosového soustředění v Železné Rudě na Šumavě. Naším zázemím se opět stal hotel Belveder, který se nachází na jedné z mnoha místních sjezdovek, kde máme veškeré potřebné zázemí k tréninku. Soustředění bylo zaměřeno na intenzivní silniční tréninky v kopcích a na automatizování cyklokrosové techniky. Tréninky byly doplněny i o tréninky dynamiky a maximální síly nespecifickými prostředky, závodníci tak denně absolvovali 3-4 fázové tréninky.
Soustředění Železná Ruda
Opomenuta nezůstala ani kvalitní regenerace formou strečinku a whirlpoolu v místním hotelu. K soustředění přistoupili všichni velmi svědomitě a všichni zúčastnění odvedli 100 % v tréninku. Soustředění hodnotím velmi kladně, a doufám, že pro všechny závodníky bude kvalitním odrazovým můstkem do cyklokrosové sezony a k blížícímu se Mistroství Evropy pořádaného v Táboře. Závodníci tak završili těmito tréninkovými dávkami těžký 3-týdenní blok. Teď náš tým čeká pár dní volna a předsezonní testy v Praze u MUDr. Karla Martínka.

Text: Michal Bednář
Soustředění Železná RudaSoustředění Železná RudaSoustředění Železná Ruda

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy