ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Mistroství Evropy za námi i za účasti našich závodníků
05.11.18
V Bizozemském Rosmalenu se konalu v první listopadový víkend Mistroství Evropy v cyklokrosu. V kategiroii muži Elite a ženy U 23 jsme měli své zástupce.
Mistroství Evropy za námi i za účasti našich závodníků
Svojí premiéru na cyklokrosovém Mistroství Evropy si prožila Kamila Janů. První rokem v kategorii žen U 23 si dojela pro 31. místo a byla to pro ní obrovská zkušenost a motivace do dalších let.
Jan Nesvadba nastoupil do hlavního závody mužů Elite v odpoledních hodinách. Po špatném startu se postutpně prokousával vpřed a na velmi rychlé trati to pro něj znamenalo 27.místo.
Mistroství Evropy za námi i za účasti našich závodníkůMistroství Evropy za námi i za účasti našich závodníkůMistroství Evropy za námi i za účasti našich závodníkůMistroství Evropy za námi i za účasti našich závodníkůMistroství Evropy za námi i za účasti našich závodníků

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy