ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

Dorostenci závodili v Olomouci
11.06.19
O víkendu 8.6.-7.6. pokračoval další díl Českého silničního poháru mládeže a žen. ČEZ Cyklo Team Tábor si opět přivezl podiové umístění a několik příček v první pětce.
V sobotu bylo na programu kriterium v Bělkovicích na 1,3 km dlouhém okruhu. V kategorii kadetů vyjel 5.místo Matyáš Fiala, který podal velmi dobrý fyzický výkon ovšem k podiového umístěnímu chybělo lepší taktické myšleni. V juniorech byl Karel Camrda 10. se třei body a David Račan 27. V ženách opět Kamila Janů bojovala o první trojici nakonec jí patřila čtvrtá příčka. Tereza Švihálková skončila 6.
V neděli byl na programu hromadný silniční závod.Žák Vít Waldhauser skončil 57. Matyáš Fiala dokázal proměnit únik devítičlenné skupiny ve druhé místo a ukáza, že je opravdu všestranným cyklistou. V juniorech 13.. mísíto bral Karel Camrda, David Račan závod nedokončil kvůli bolesti kolene. Kamila Janů se během závodu dostala do pětičlenného ůniko a nakonec projela cílem jako čtvrtá. Tereza Švihálková dojela v hlavním poli na 13.místě.