ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Zpestření přípravy na závodech v Kuklích
23.09.19
V neděli 22. září se ČEZ Cyklo Team Tábor zúčastnil závodu TBC serie v Kuklích nedaleko Tálína. A závod to byl opravdu pěkný, fyzicky náročnýna velmi pěkné trati pro úvod sezony.
Zpestření přípravy na závodech v Kuklích
Společně ve 13:00 na trať vyrazila kategorie žen a kadetů. Celý závod celkově a kadetskou kategii suveréně ovládla dvojice našeho týmu Robin Teršl a Jan Fruhauf, kteří nedali nikomu šanci a ve stejném pořadí projeli i cílem. Škoda pádu v prvním kole Dalibora Johánka, který se nemohl zapojit o boje nejvyšší. V ženskím závodě došlo k očekávanému souboji mezi Kamilou Janou a Karlou Štěpánovou. Kamila ceý závod odolávala náporu Karly Štěpánové ale v posledním kole už jí síly nestačily a nakonec těsně závod prohrála. Na stupních vítězů jí na třetím místě doprovodila Tereza Švihálková.
Ve 14:00 startovale kategorie mužů a juniroů. V tomto závodě svoji dominanci předvedl Karel Camrda a celý závod vyhrál stylem start-cíl. Výborně si vedl i Václav Dostál coby ještě jako junior byl v závodě čtvrtý a kategorii juniorů samozřejmě vyhrál. Druhý skončil jeho týmový parťák Jiří Koktavý.
V sobotu v Mladé Boleslavi se konal poslední díl Škoda cupu. Závodu se zúčastnil i Adam Doležal a Jan Nesvadba a kluci si vedli velmi dobře. Adam byl v celkovém pořadí čtvrtý a v kategorii U23 mu patřila třetí příčka. Honza závod dokončil na 10.místě.
V sobotu už nás čeká první díl Toi-Toi cupu v Mladé Boleslavi a já věřím, že všichni závodníci jsou připraveni podávat ty nejlepší výkony a všichni se už moc těšíme na první závod.
Zpestření přípravy na závodech v KuklíchZpestření přípravy na závodech v KuklíchZpestření přípravy na závodech v Kuklích

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info