ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Deštivý víkend v Kyjově
15.04.19
Deštivé a chladné počasí čekalo na závodníky v Kyjově na dalším díle silničního poháru pro mládež, ženy a muže. Na programu bylo sobotní kriterium a nedělní závod, který byl na profilově težkém silničním okruhu.
Deštivý víkend v Kyjově
V sobotu 13.4. se za deště jelo v centru města Kyjov tradiční silniční kriterium. Nejlepšího výsledku dosáhla, v plné konkurenci pražské Dukly, Kamila Janů, která v závodě skončila třetí. Špatně si nevedl ani Junior Karel Camrda, který bral sedmou příčku. David Račan v závodě bral rozhodčími vypsanou premii a v závodě byl aktivním jezdcem a závod dokončil na 25. místě.
V nedělním závodě, kdy na závodníky čekal extrémně těžký okruh si opět nejlépe vedla Kamila Janů, která dojela na pátém místě. Velmi dobře ji v závodě doplňovala Tereza Švihálková a nakonec v závodě brala krásné 7. místo. Závod juniorů nabral plné obrátky hned od prvního kola. Velmi bojovný výkon předveld Karel Camrda, který se v kopcích cítli veklmi dobře a zopakovlal další 7. místo z předchozího dne. Na programu byl i závod elitních mužů, kde z pěti startujících závodníků cíl nakonec viděli čtyři. Nejlépe byl Jan Nesvadba na 23. místě, Šimon Vaníček bral 27. příčku a mezi jezdci do 23 let byl 7. Tomáš Bakus byl 42. a Adam Doležal 56.
Deštivý víkend v KyjověDeštivý víkend v Kyjově

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info