ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Matyáš Fiala zvítězil v závodě českého poháru na silnici.
10.07.17
O uplynulém víkendu se muži ČEZ Cyklo Teamu Tábor zúčastnili dvoudenního etapového závodu Lidice 2017, který se jel v Blatné a Smečně. Naši závodníci do závodu vstupovali z plného tréninku před cyklokrosovou sezónou a v závodech, kde panovaly vysoké teploty, podali standardní výkony. Dále je v tomto týdnu čeká soustředění v Krkonoších, kde bude příprava na cyklokrosovou sezónu pokračovat.
Matyáš Fiala zvítězil v závodě českého poháru na silnici.
Dorostenci ČEZ Cyklo Teamu absolvovali další díl českého poháru v silniční cyklistice mládeže ve Smečně. Byl to poslední kontrolní závod před Mistrovstvím ČR v silniční cyklistice mládeže, které se koná tento týden v Hodkovicích. Výbornou formu před mistrovstvím České republiky prokázal žák Matyáš Fiala, který ve své kategorii zvítězil. Nejlepších výsledků v českém poháru dosáhli i kadeti, Radek Zahajský a Karel Camrda, kteří v těžkém, kopcovitém okruhu zajeli svůj letošní nejlepší výsledek. Radek dojel závod v první patnáctičlenné skupině a Karel bojoval o 25. místo. Dorostence čeká zítra první závod na mistrovství ČR, a to časovka jednotlivců. Ve čtvrtek závody pokračují časovkami družstev a dvojic a v sobotu uzavře mistrovství hromadný závod jednotlivců. Všem našim závodníkům budeme držet palce!

Text: Michal Bednář

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy