ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

Závody Belgii, v Polsku, ve Švýcarsku a v Terezíně to byly vánoční svátky pro ČEZ
02.01.19
Velmi pestrý a úspešný program měl ČEZ CT Tábor během vánočních svátků.
Na světových pohárech v Namuru a Zolderu startovali tři čeští reprezentanti Jan Nesvadba, Šimon Vaníček a Karel Cmarda. Zastoupní jsme tedy měli ve třech kategoriích.
Jan Nesvadba byl v Namuru 33. a v Zolderu 34. Šimon Vaníček v Namuru obsadil 39.místo a v Zolderu 31. místo .Pro Karla Camrdu to byla na těchto tratích premiéra a z Namuru si přivezl 34. místo a z Zolderu 33 . místo.
Kadet Matyáš Fiala jel v Belgii dva závody. 29.12. v Bredene a 30.12. v Diegemu a vedl si opravdu výborně. V prvním jmenovaném závodě dojel druhý a v Diegemu dokonce vyhrál v plné konkurenci.
Před silvestrem Šimon Vaníček vyrazil na dva závody do Polska, kde v jednom z nich skončil druhý a ve druhém po těžkém pádu hned na startuuž tréninkově dojel na čtvrtém místě
V terezíně, kde startoval zbytek týmu své závody ovládl Karel Camrda a Kamila Janů. Tomáš Bakus byl v mužské kategorii druhý.
Tomáš závodil 26. prosince ve Švýcarsku, kde v těžkém bahnitém závodě obsadil 22. příčku.
Závody Belgii, v Polsku, ve Švýcarsku a v Terezíně to byly vánoční svátky pro ČEZZávody Belgii, v Polsku, ve Švýcarsku a v Terezíně to byly vánoční svátky pro ČEZZávody Belgii, v Polsku, ve Švýcarsku a v Terezíně to byly vánoční svátky pro ČEZZávody Belgii, v Polsku, ve Švýcarsku a v Terezíně to byly vánoční svátky pro ČEZ