ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

Táborští byli vidět i ve druhém závodě českého poháru
02.10.22
Druhý díl cyklokrosového poháru se jel v Hlinsku a v elitní kategorii mužů byli opět vidět Šimon Vaníček a Matyáš Fiala. Náročná a rychlá trať byla plná zrádných míst a tak se oběma jezdcům nevyhnuly četné problémy. Ale bojovali a nakonec z toho byla velmi dobrá umístění na 4. a 7. místě.
„Dobře jsem odstartoval, ve druhém kole jsem byl na špici s Michaelem Borošem a Adamem Ťoupalíkem. Musel jsem ale do depa, odjeli mi a téměř celý závod velmi dobře spolupracovali. Nebyla šance je dojet. Podobná situace nastala v boji o bronz, jezdil jsem s Belgičanem Siemonsem, ale zase depo a zase ztráta. Takže opět jako na Holých Vrších je z toho brambora“, řekl po závodě Šimon Vaníček.
1.Boroš 1:00:20, 2. A. Ťoupalík (oba Elkov Kasper) +43, 3. Siemons (Belg.) +1:22, 4. Vaníček (ČEZ cyklo team Tábor) +1:57, 5. Říman (AUTO Škoda Ml. Bol.) +2:10, 6. Konwa (Pol.) +2:39.
Táborští byli vidět i ve druhém závodě českého poháruTáborští byli vidět i ve druhém závodě českého poháruTáborští byli vidět i ve druhém závodě českého poháruTáborští byli vidět i ve druhém závodě českého poháruTáborští byli vidět i ve druhém závodě českého poháru
Táborští byli vidět i ve druhém závodě českého poháruTáborští byli vidět i ve druhém závodě českého poháruTáborští byli vidět i ve druhém závodě českého poháru