ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice 2017
27.06.17
Od čtvrtka do neděle se ve slovenském Žiaru nad Hronom konalo společné Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice.

Závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor se účastnili mistrovství v kategoriích juniorů, juniorek a mužů. Vzhledem ke skutečnosti, že prioritou ČEZ Cyklo Teamu Tábor jsou cyklokrosové závody, můžeme hodnotit účast našich závodníků jako velmi úspěšnou.
Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice 2017
Ve čtvrteční časovce jednotlivců obsadil junior David Honzák 11. místo a Jan Burgstaller 19. místo.

V sobotu se konal silniční závod s hromadným startem. V kategorii juniorek obsadila Celestýna Součková 12. místo. V kategorii juniorů dosáhl nejlepšího výsledku David Honzák, který skončil na 5. místě. Jan Burgstaller obsadil 13. místo, Karel Arlt 22. místo a Adam Doležal 29. místo.

Na start nedělního závodu, který byl společný pro muže do 23 let a muže elite, se postavilo celkem 172 českých a slovenských závodníků. Do cíle vyčerpávajícího závodu za velkého vedra dorazilo pouhých 56 závodníků. O to cennější je umístění našich dvou závodníků do 23 let, Jana Nováka na 13. místě ( celkově 42. ) a Tomáše Bakuse na 18. místě ( celkově 55. ).

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy