ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Zimní příprava opět začala na Zadově
14.02.20
Od 8.2. do 15.2. vyrazil ČEZ Cyklo Team Tábor na zimní soustředění na šumavský Zadov. Vzhledem k letošním sněhovým podmínkám se nám soustředění vydařilo a mohli jsem položit kvalitní základní kámen, v podobě mnoha odtrénovaných hodin na běžkách, do další nadcházející sezony.
Zimní příprava opět začala na Zadově
Na Zadov na chatě Cihelny se hlásila celá sestava ČEZ CT Tábor kromě reprezentantů účastnících se Mistrovství světa ve Švýcarsku. Tři trenéři měli na starosti 20 závodníků od žákovských let až po mužské a ženské kategorie do 23 let. Soustředění bylo opět zaměřeno na rozvoj vytrvalostních a silových schopností samozřejmě formou běžek a kruhového tréninku.
Tréninky opět probíhaly třífázově, kdy začínaly ranní rozcvičkou pokračovaly hlavní fází na běžkách a k večeru závodníci absolvovali kruhový posilovací trénink. Denně jsme odtrénovali 5-6 hodin. Podmínky byly slušné celý týden až na jediný den, kdy jsme měli na programu dlouhou túru, jsme každý den mohli polykat tréninkové hodiny na běžkách.
Teď závodníky čeká pár dní volna a příprava dál bude pokračovat obecnou přípravou doplnění už o horské kolo. V druhé polovině března odjíždí tým na jarní soustředění do Itálie na najíždění prvních jarních kilometrů.

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info