ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Soustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornou
23.07.19
V polovině července se po krátké pauze sešli elitní muži a junioři ČEZ CT Tábor na týmovém soustředění v Krkonoších, kde budovali základ své výkonnosti do nadcházející cyklokrosové sezony.
Soustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornou
Oproti loňskému roku, kdy nás v Krkonoších přivítalo deštivé počasí, letos vše dopadlo nad očekávání. Počasí nám přálo celé soustředění a tak jsme mohli splnit trénikový plán na 100%. V letošním roce se naším útočištěm stala Rokytnice nad Jizerou konkrétně pension Troll s veškerým vybavením pro kvalitní trénink, stravování a regeneraci. Díky tomu jsem mohli k trénnku více využít tras na Liberecku a v Jizerských horách.
Soustředění bylo zaměřeno na rozvoj vytrvalostních a silově vytrvalostních schopností, k čemuž místní náročné profily naprosto vyhovovaly. Tréninky byly dvou až tří fázové. Začínali jsme tradičně ranní rozcvičkou a v deset hodin už jsme vyráželi na trénink, který se pohyboval v rozmezí 5-7 h. Celé soustředění bylo rozděleno do dvou 4-denních bloků. Volný den nás čekala pětihodinová túra. Ve třetí fázi kluky čekalo večerní posilování formou kruhového tréninku. Jezdci za celé soustředění najezdili 1 150 kilometrů a nastoupali úctyhodných 22 000 výškových metrů.
Teď muže čeká pár dní volna a na začátku srpna se představí na etapovém závodě Vysočina 2019, junioři a vybraní kadeti pak odjíždí ve stejném termínu na mezinárodní etapový závod Regionem Orlicka do Lanškrouně.
Soustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornouSoustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornouSoustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornouSoustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornouSoustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornou
Soustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornou

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info