ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Soustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornou
23.07.19
V polovině července se po krátké pauze sešli elitní muži a junioři ČEZ CT Tábor na týmovém soustředění v Krkonoších, kde budovali základ své výkonnosti do nadcházející cyklokrosové sezony.
Soustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornou
Oproti loňskému roku, kdy nás v Krkonoších přivítalo deštivé počasí, letos vše dopadlo nad očekávání. Počasí nám přálo celé soustředění a tak jsme mohli splnit trénikový plán na 100%. V letošním roce se naším útočištěm stala Rokytnice nad Jizerou konkrétně pension Troll s veškerým vybavením pro kvalitní trénink, stravování a regeneraci. Díky tomu jsem mohli k trénnku více využít tras na Liberecku a v Jizerských horách.
Soustředění bylo zaměřeno na rozvoj vytrvalostních a silově vytrvalostních schopností, k čemuž místní náročné profily naprosto vyhovovaly. Tréninky byly dvou až tří fázové. Začínali jsme tradičně ranní rozcvičkou a v deset hodin už jsme vyráželi na trénink, který se pohyboval v rozmezí 5-7 h. Celé soustředění bylo rozděleno do dvou 4-denních bloků. Volný den nás čekala pětihodinová túra. Ve třetí fázi kluky čekalo večerní posilování formou kruhového tréninku. Jezdci za celé soustředění najezdili 1 150 kilometrů a nastoupali úctyhodných 22 000 výškových metrů.
Teď muže čeká pár dní volna a na začátku srpna se představí na etapovém závodě Vysočina 2019, junioři a vybraní kadeti pak odjíždí ve stejném termínu na mezinárodní etapový závod Regionem Orlicka do Lanškrouně.
Soustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornouSoustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornouSoustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornouSoustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornouSoustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornou
Soustředění ČEZ Cyklo Teamu Tábor v Krkonoších dopadlo na výbornou

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy