ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Předposlední díl Toi-Toi cupu v Jabkenicích
10.12.18
Konec sezony se blíží a závoníci z táborského týmu opět vezou dvě umístění na stupních vítězí v domácí soutěži.Jmenovitě Matyáš Fiala a Jan Nesvadba vybojovali druhá místa v Jabkenicích.
Předposlední díl Toi-Toi cupu v Jabkenicích
V sobotu se jel v Jakenicích závod kategorie C2. V kategorii kadetů Matyáš Fiala vybojoval stříbrnou pozici, kdy se v závodě trápil od prvních minut. V juniorech po špatném startu juniorů, kdy se všichni čtyři ocitli v druhé polovině balíku, nejlépe dojel Karel Camrda na 12.místě. Kamila Janů v kategorii žen zajela nejlepší letošní výsledek a to 6. místo. V hlavní kategorii mužů po strhujícím souboji bral Jan Nesvadba druhé místo. Šimon Vaníček dojel na skvělím a letos nejlepším šestém místě a Tomáš Bakus si dojel pro 13.pozici. Muži se tímto závodem dostali do vedení Toi-Toi cupu v týmové soutěži.
Jan Nesvadba závodil v neděli na dalším dílu EKZ serie ve Švýcarsku, kde zajel nejlepší letošní výsledek v letos v tomto seriálu. Bral čtvrté místo a v celkovém pořadí mu patří třetí příčka.
Předposlední díl Toi-Toi cupu v JabkenicíchPředposlední díl Toi-Toi cupu v JabkenicíchPředposlední díl Toi-Toi cupu v JabkenicíchPředposlední díl Toi-Toi cupu v JabkenicíchPředposlední díl Toi-Toi cupu v Jabkenicích
Předposlední díl Toi-Toi cupu v JabkenicíchPředposlední díl Toi-Toi cupu v JabkenicíchPředposlední díl Toi-Toi cupu v Jabkenicích

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info