ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Soustředění na Železné Rudě na výbornou
02.09.20
Na konci srpna se opět elitní tým mužů a žen doplněný o juniory kadety sešel na Železné Rudě. Závodníky čekalo první seznámení s cyklokrosovými speciály. Počasí nám přálo, takže tréninkové dávky mohli být splněny do puntíku.
Soustředění na Železné Rudě na výbornou
Jako každoročně naší základnou se stal hotel Belveder, kde jsme opět byli spokojeni s ochotou majitelů. Pro závodníky je to ideální místo jak k tréninku, tak regeneraci. Tréninkové místo pro cyklokros máme hned vedle hotelu. K okamžité regeneraci po tréninku využíváme venkovní bazén a večer závodníci využívali vířivku a saunu. Cyklokrosové tréninky byly zaměřené na rozvoj techniky a zvykání si opět na cyklokrosová kola. O prvotní mechanické problémy se nám staral náš týmový mechanik Petr Bakus, takže vše probíhalo bez problémů. Hlavním tréninkovým prvkem ovšem byly intenzivní silniční tréninky v kopcovitém terénu. Tým byl rozdělen na dvě výkonnostní skupiny aby všichni odtrénovali správně a kvalitně podle své momentální výkonnosti a věku. Po soustředění muže a juniory čekal závod Lawi Tour a to bylo i kvalitní ukončení tréninkového bloku.
Soustředění na Železné Rudě na výbornouSoustředění na Železné Rudě na výbornouSoustředění na Železné Rudě na výbornouSoustředění na Železné Rudě na výbornouSoustředění na Železné Rudě na výbornou
Soustředění na Železné Rudě na výbornou

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info