ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Poděkování firmě Daich spol. s r.o. a DAS Tábor s.r.o.
05.05.20
V letošním roce se podařilo navázat partnerství se známou táborskou firmou DAICH spol. s r.o., která se rozhodla pomoct ČEZ Cyklo Teamu Tábor se zajištěním tréninkové péče o nejmladší cyklisty oddílu, o které se bude starat trenérka Celestýna Součková.
Poděkování firmě Daich spol. s r.o. a DAS Tábor s.r.o.
Dále bychom chtěli poděkovat firmě DAS Tábor s.r.o., která nám umožní tréninkovou činnost na jejich pozemcích v prostorách bývalé táborské cihelny. Jsme si vědomi, že v této nelehké době je jakákoli pomoc dvojnásobně ceněná. MOC DĚKUJEME!
Od 1. 3. 2020 se oficiální trenérkou nejmladších členů oddílu stává už zmiňovaná Celestýna Součková. Celestýna absolvovala v letošním trenérský kurz Českého svazu cyklistiky a je tak trenérka III. třídy. Celestýna byla několik let vynikající závodnicí ČEZ Cyklo Teamu Tábor. Za největší úspěchy bych rád zmínil mistrovský titul v eliminátoru horských kol a další medaile na MČR, jak v silniční cyklistice, tak na horských kolech. Je studentkou VŠ pedagogické v Českých Budějovicích se zaměřením na sport. Celestýnu baví i po skončení cyklistické kariéry jízda na kole, a tak se rozhodla, že zkušenosti, které nasbírala v ČEZ Cyklo Teamu Tábor, bude teď zase předávat dál těm nejmenším. Za to jí moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů.
Poděkování firmě Daich spol. s r.o. a DAS Tábor s.r.o.Poděkování firmě Daich spol. s r.o. a DAS Tábor s.r.o.Poděkování firmě Daich spol. s r.o. a DAS Tábor s.r.o.Poděkování firmě Daich spol. s r.o. a DAS Tábor s.r.o.

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info