ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

ČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaile
08.07.19
Dva mistrovské tituly v časovce družstev a jedno druhé místo v časovce jednotlivců si přivezl ČEZ Cyklo Team Tábor z MČR konané v Jeseníkách v městečku Vidnava.
ČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaile
Skvělých výsledků dosáhli dorostenci a ženy na vrcholu silniční sezony. Na republikové šampionátu prokázali vysokou výkonost především kadeti a ženy. Ve středečních časovkách vybojoval první medaili pro náš tým kadet Matyáš Fiala. V závodě bral druhé místo a s jeho výkonem jsem byl velmi spokojený. Svojí formu přetavil ještě v mistrovský titul v týmové časovce družstev v kategorii kadetů. Časovku jel se svým brzo týmovým parťákem Václavem Dostálem a dvojicí z Loun, kterí jsou trenérsky vedeni Milanem Chrobákem. V časovce dvojic Kamila Janů a Tereza Švihálková brali čtvrté místo.
V neděli program vyvrcholil silničním hromadným závodem. Všechny kategorie po absolvování příslušných kilometrů bojovaly o tituly až v závěrečném spurtu. Kamila Janů dokončila závod na velmi dobrém šestém místě. V závodě se ji po několika pokusech nepodařilo odjet s něktorou ze závodnic z pražské Dukly, které v závodě dominovaly. I tak je to pro Kamilu jezdící prvním rokem v kategorii žen velmi dobrý výsledek. I v kadetech spurtovala velká skupina závodníků. Nejlépe si vedl Václav Dostál který bral šesté místo. Matyáš Fiala po sjíždění úniku už neměl dostatek sil na spurt a dojel v hlavním poli. Žák Vít Waldhauser na svém prvním republikovém šampionátu získal 53.místo.
ČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaileČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaileČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaileČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaile

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info