ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

ČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaile
08.07.19
Dva mistrovské tituly v časovce družstev a jedno druhé místo v časovce jednotlivců si přivezl ČEZ Cyklo Team Tábor z MČR konané v Jeseníkách v městečku Vidnava.
ČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaile
Skvělých výsledků dosáhli dorostenci a ženy na vrcholu silniční sezony. Na republikové šampionátu prokázali vysokou výkonost především kadeti a ženy. Ve středečních časovkách vybojoval první medaili pro náš tým kadet Matyáš Fiala. V závodě bral druhé místo a s jeho výkonem jsem byl velmi spokojený. Svojí formu přetavil ještě v mistrovský titul v týmové časovce družstev v kategorii kadetů. Časovku jel se svým brzo týmovým parťákem Václavem Dostálem a dvojicí z Loun, kterí jsou trenérsky vedeni Milanem Chrobákem. V časovce dvojic Kamila Janů a Tereza Švihálková brali čtvrté místo.
V neděli program vyvrcholil silničním hromadným závodem. Všechny kategorie po absolvování příslušných kilometrů bojovaly o tituly až v závěrečném spurtu. Kamila Janů dokončila závod na velmi dobrém šestém místě. V závodě se ji po několika pokusech nepodařilo odjet s něktorou ze závodnic z pražské Dukly, které v závodě dominovaly. I tak je to pro Kamilu jezdící prvním rokem v kategorii žen velmi dobrý výsledek. I v kadetech spurtovala velká skupina závodníků. Nejlépe si vedl Václav Dostál který bral šesté místo. Matyáš Fiala po sjíždění úniku už neměl dostatek sil na spurt a dojel v hlavním poli. Žák Vít Waldhauser na svém prvním republikovém šampionátu získal 53.místo.
ČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaileČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaileČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaileČEZ Cyklo Team Tábor na dorosteneckém MČR v silniční cyklistice sbíral medaile

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy