ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

Závodníci ČEZ CT Tábor o víkendu opět brali medaile
29.10.18
Dvě podiová umístěný ve Slaném v závodech C1 a jedno první místo v Lounech si připsali závodníci Tábora o uplynulém víkendu.
Poslední říjnový víkend přinesl konečně pravé cyklokrosové počasí. V sobotu 27.10. se ve Slaném konal závod C1 a v hlavní kategorii mužů vybojoval Jan Nesvadba 2.místo a upevnil si tak vedení v Českém poháru. Tomáš Bakus obsadil 17. příčku a Šimon Vaníček byl 27. V kategorii žen se po nevydařeném startě Kamile Janů podařilo dostat do první desítky anakonec jí patřila 7. pozice. Celsetýna Součková dojela na 21.místě. Kategorii juniorů popádu nedokončil Karel Camrda a tak nejlepší junnior Jiří Koktavý byl klasifikovaný na 25. místě. Kategiri kadetů opět ovládl Matyáš Fiala a připsal si letos už čtvrté vítězství.
V neděli pokračoval Český pohár v Lounech. Na promáčené trati v kategorii kadetů dominoval Matyáš Fiala, který opět nenašel přemožitele a vezl si z Louny první místo. Junioři dojeli bez Karla Camrdy na 15. a 16. místě. Nováček Filip Ledecký doejlna 21. místě.
Kamila Janů odcestoval na Slovensko do Trnavy, kde obsadila čtvrté místo a muži Šimon Vaníček a Tomáš Bakus si přivezli ze Švýcarského Steinmauru 14. a 16. místo.
Závodníci ČEZ CT Tábor o víkendu opět brali medaileZávodníci ČEZ CT Tábor o víkendu opět brali medaileZávodníci ČEZ CT Tábor o víkendu opět brali medaileZávodníci ČEZ CT Tábor o víkendu opět brali medaileZávodníci ČEZ CT Tábor o víkendu opět brali medaile