ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

ČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje v Itálii
02.04.16
S blížící se letní sezonou se cyklokrosový tým ČEZ Cyklo Team Tábor snaží nasbírat co nejvíce objemových kilometrů v samotném srdci Itálie. Do tradiční destinace vesničky Gatteo a Mare zavítal táborský tým již po několikáté.
ČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje v Itálii
Po chladné zimě Jihočechy překvapilo hodně horké počasí, ale s příjemnými teplotami pro trénink, cvičení i regeneraci. Soustředění bude rozděleno do dvou čtyřdenních bloků se dnem volna. V první části budou cyklokrosaři brouzdat hlavně rovinatý terén a v druhé části zavítají i do hor. A nejenom na silničních kolech, plánují totiž v sezoně absolvovat několik závodů na horských kolech.

Trénink doplňuje oblíbené stabilizační cvičení nebo například i nově zrekonstruované Wellness centrum přímo v hotelu. Ihned po návratu pak tým čekají závody v blízké Soběslavi (9. dubna) a první závod Českého poháru v Praze-Řepy (10. dubna).

Soustředění se účastní:

Skála Jakub
Lukeš Daniel
Mikulášková Martina
Lukešová Denisa
Součková Celestýna
Bakus Tomáš
Burgstaller Jan
Honzák David
Novák Jan
Bambula Standa
Bednář Michal
Koblic Radek
Radomír Šimůnek přiletí na soustředění do Itálie až v neděli 3. dubna, protože má sponzorské povinnosti na výstavě For Bikes, kterou bude v pátek slavnostně otevírat.

Text: Michal Bednář
Foto: Michal Sváček
ČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje v ItáliiČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje v ItáliiČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje v ItáliiČEZ Cyklo Team Tábor se připravuje v Itálii

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info