ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

Michael Boroš zvítězil v 2. etapě závodu Vysočina 2021
02.08.21
Ve dnech 29.7 – 1.8. se závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor kategorie mužů Michael Boroš, Šimon Vaníček, Tomáš Bakus a Adam Doležal zúčastnili 24. ročníku 4 etapového závodu Vysočina 2021.
obrázek není
První etapa na 122 km se jela v Přibyslavi. Ze závodníků ČET Cyklo Teamu Tábor se nejlépe umístil Michael Boroš, který dojel na 10. místě ve stejném čase jako vítěz. Druhá etapa, dlouhá 131 km, v okolí Poličky skončila velkým úspěchem Michaela Boroše, který tuto etapu vyhrál a oblékl žlutý dres vedoucího závodníka a zároveň vedl i bodovací soutěž. V sobotu se konala 3. etapa v Bystřici nad Pernštejnem o délce 129 km, ve které Michael Boroš obsadil 9. místo ve stejném čase jako vítěz. Kvůli bonifikacím klesl na průběžné
2. místo za Dána Larsena. Poslední etapa se opět jela v okolí Bystřice nad Pernštejnem. Tentokrát kopcovitá etapa měřila 82 km. V této etapě došlo k úniku čtyř závodníků, bohužel bez Michaela Boroše, který skončil na 20. místě.
V celkovém pořadí se umístil na 8. místě. Michael Boroš si zaslouží velké poděkování za skvělé výsledky a věříme, že to bude výborná příprava na nadcházející cyklokrosovou sezónu.