ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Barvy Jihočeského střediska na Jevíčku
06.07.21
V mimořádném termínu koncem června 25.-27.6.2021 se opět konal jeden z největších a nejlépe obsazených etapových závodů pro kadety. V Jeníčku odstartoval 45. ročník. Za Jihočeský kraj v závodě bojovali Jan Faltýnek, Dalibor Johánek z ČEZ CT Tábor a Tomáš Kraus, David Šimáček z Cycling Academy Tábor.
Barvy Jihočeského střediska na Jevíčku
Etapový závod se skládá z pěti etap. Celý program začíná pátečním prologem a končí nedělní časovkou na 15 kilometrů. Závodu se každoročně účastní více než 150 závodníků z mnohá zemí Evropy. Takže o konkurenci mezi mládežníky není nouze. Kluci reprezentující Jihočeský kraj si nevedli špatně v úvodu etapáku, pak je bohužel postihlo několik pádů a z celkového pořadí byli vyřazeni. Velký přínos pro kluky byly samozřejmě nasbírané zkušenosti, které už jim nikdo nevezme a Honza s Tomášem jako prvoročáci mohou tyto zkušenosti využít příští rok.
Barvy Jihočeského střediska na JevíčkuBarvy Jihočeského střediska na JevíčkuBarvy Jihočeského střediska na JevíčkuBarvy Jihočeského střediska na JevíčkuBarvy Jihočeského střediska na Jevíčku

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info