ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

Další díl TOI-TOI cupu ve znamení písku
02.12.19
Do pískových dun v Kolíně a do nedaleké Čáslavi zavítaly další díly Toi Toi cupu. V sobotu byl na programu závod kategorie C2 a v neděli jeli dorostenci další díl Českého poháru v cyklokrosu. Z obou závodů si přivezl náš tým podiové umístění.
V sobotu 30.11. se všichni cyklokrosový závodníci sjeli do Kolína na závod kategorie C2. Největší úspěchy našeho týmu zajistili Michael Boroš a Jan Nesvadba, kteří v závodě mužů elite obsadili druhé a třetí místo. Šimon Vaníček v této kategorii obsadil 12. místo, Karel Camrda byl 14. V kategorii do 23 let jim patřilo druhé a třetí místo. Tomáš Bakus cílem projel na 19. místě. Matyáš Fiala v Kategorii juniorů bral třetí příčku. Dále v kategorii juniorů doejl Václav Dostál na 9.místě, David Račan byl 16. V kategorii žen výborný závod jela Tereza Švihálková, která v závodě po velkém boji byl a čtvrtá, Kamila Janů dojela na 9. místě, Elena Vaníčková byla 15. Kadeti zajeli svůj nižší standart, když po soustředění v týdnu byli lehce unaveni. Nejlépe byl Robin Teršl na 11. místě, Jan Fruhauf byl 18., Libor Švec byl 25., Dalibor Johánek byl 26. a Vít Waldhauser byl 43. V závodě kadetek nejlépe cílem projela Nikola Hodlová na 18. místě, Barbora Syslová byla 36. V závodě žáků, po týdenní nemoci, Honza Janout dojel na 27.místě.
V neděli se jel mládežnický pohárv Čáslavi. Hned v první kategorii jsme dosáhli na první desítky, kdy Nikola Hodlová brala 10. místo, Bára Syslová byla 29. Jan Janout si po včerejším závodě v Čáslavi spravil chuť a závod dokončil na 12.místě. Skvělý závod jeli kadeti, kdy na první desítku dosáhli hned dva. Robin teršl byl 8. a Jan Fruhauf dojel na 10. místě. Hned za první desítkou jako 13. projel cílem Dalibor Johánek. Libor Švec byl 27. Waldhauser Vít byl 40. Matyáš Fiala stejně jako v Kolíně bral třetí místo, Václav Dostál byl o dvě příčky za ním na 5. místě. David Račan skončil 13. Vloženého závodu mužů se i v rámci tréninku zúčastnili muži do 23 let. Druhý dojel Karel Camrda, hned za ním byl Tomáš Bakus. Šimon Vaníček díky technickým problémům závod nedokončil.
Další díl TOI-TOI cupu ve znamení pískuDalší díl TOI-TOI cupu ve znamení pískuDalší díl TOI-TOI cupu ve znamení pískuDalší díl TOI-TOI cupu ve znamení pískuDalší díl TOI-TOI cupu ve znamení písku
Další díl TOI-TOI cupu ve znamení pískuDalší díl TOI-TOI cupu ve znamení pískuDalší díl TOI-TOI cupu ve znamení písku