ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Soustředění na Šumavě odstartovalo cyklokrosovou přípravu
17.08.18
Pětidenní soustředění na Šumavě mají za sebou závodníci ČEZ Cyklo Teamu Tábor. „Každé dopoledne byla intenzivní silnice, kolem tří hodin, odpoledne si kluci dali hodinu a půl na kroskách, především aby oživili technické dovednosti.
Soustředění na Šumavě odstartovalo cyklokrosovou přípravu
Perfektně vyšlo počasí, nepršelo, teploty se držely do 25 stupňů, takže velmi dobré podmínky,“ hodnotí uplynulé dny trenér Michal Bednář.
Junioři budou dál pokračovat v tréninkové přípravě, sestavu Jan Nesvadba, Martin Hunal, Šimon Vaníček, Tomáš Bakus čeká příští týden cesta do Belgie, kde během čtyř dní absolvují tři závody. „Pojedou kritéria, tak, jak se tam tradičně jezdí, zhruba v délce sto kilometrů. Je to dobrá příprava na cyklokrosovou sezónu a taky trochu zpestření tréninku a domácích závodů,“ dodává Michal Bednář. Po příjezdu Táborské čeká od 5. do 9. září etapový závod Okolo Jižních Čech a pak již finální příprava do terénu.
Soustředění na Šumavě odstartovalo cyklokrosovou přípravuSoustředění na Šumavě odstartovalo cyklokrosovou přípravuSoustředění na Šumavě odstartovalo cyklokrosovou přípravuSoustředění na Šumavě odstartovalo cyklokrosovou přípravuSoustředění na Šumavě odstartovalo cyklokrosovou přípravu
Soustředění na Šumavě odstartovalo cyklokrosovou přípravu

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info