ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

Jabkokros ovládli Boroš s Nesvadbou
09.12.19
V sobotu 7.12. pokračoval v Jabkenicích Toi-Toi cup závodem kategorie C2. Trať jako při správném cyklokrosu byla mírně na bahně a uklouzaná, takže o napínavé závody nebylo nouze.ČEZ Cyklo Team Tábor měl podiové umístění ve dvou kategoriích. V té elitní se o to postarali Boroš s Nevadbou a v juniorské mladý Fiala.
V první kategorii kadetek se na start postavilo 40 závodnic, mezi kterými byla Nikola Hodlová těsně za první desítkou, skončila 11.. V kategorii žáků si pro 16. místo dojel Jan Janout. Kadeti předvedli velmi pěkný závod především po startu první dvě kola jezdili v odjeté skupince na třetím a čtvrtém místě. Robin Teršl měl pád na překážkách a do závodu už se nedokázal vrátit zpět a klesl tak na 16. příčku. Honza Fruhauf bojoval až do cíle o stupně vítězů a nakonec bral trochu smolné a velmi pěkné 4. místo. Dalibor Johánek po technických problémech v prvním kole byl 24., Vít Waldhauser 44. V juniorech od samého začátku bojoval o stupně vítězů juniorský reprezentant Matyáš Fiala, nakonec na své konkurenty ztrácel a cílem projel na třetí pozici. Zdravotní problémy v závodě provázely Václava Dostála, který bral 14. místo, David Račan skončil 17. V ženách bojovný a agresivní výkon předvedla Tereza Švihálková, která bojuje o celkové prvneství v poháru. Bohužel v závodě jí to nevyšlo a cílem projela jako 6., Kamila Janů byla 13., Elena Vaníčková 19. V mužské kategori od prvních kol diktovali tempo jezdci ČEZ CT Tábor Nesvadba s Borošem a v závodě ukázali svoji dominanci v letošním poháru. Boroš bral cenné vítězství a Nesvadba projel cílem za Borošem na druhé příčce. Těsně za první desítkou skončil Karel Camrda, patřilo mu 12. místo a třetí příčka mezi jezdci do 23 let. Tomáš Bakus byl 15. a Šimon Vaníček 18.
O víkendu čeká dorostence MČR v Uničove, tak věřímě v nějaký cenný kov pro naše jezdce.
Jabkokros ovládli Boroš s NesvadbouJabkokros ovládli Boroš s NesvadbouJabkokros ovládli Boroš s NesvadbouJabkokros ovládli Boroš s NesvadbouJabkokros ovládli Boroš s Nesvadbou