ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Reprezentanti na tréninkovém kempu v Livignu
28.02.21
Po odpočinku po sezoně a lehkém zapracování do tréninku odjela část týmu na zimní tréninkový kemp do Livigna. V čele s Michaelem Borošem odjela na zkušenou juniorská trojice Matyáš Fiala, Václav Dostál a Adam Kubík. Počasí je zatím naprosto ideální a kluci mohou natrénovat základní obecné hodiny v nadmořské výšce.
Reprezentanti na tréninkovém kempu v Livignu
Soustředění začalo 20. února a kluci budou v Livignu trávit tři týdny. Vzhledem k nelehké době v ČR vůči tréninku, se tak Livigno stalo pro kluky ideálním místem k tréninku. Samozřejmě veškerý trénink je umocněn pohybu v nadmořské výšce.
Letos jsme zvolili tento tréninkový model abychom se výrazněji výkonnostně posunuli a mohli sbírat úspěchy nejen v Čechách ale i ve světě. Pro nás jako čistě cyklokrosový tým začala doba přípravy a pro tak komplexní sport jakým je cyklokros, je strašně důležitá a podstatná obecná příprava, která chce svůj čas a závodníci musí být trpělivý než se dostanou zpět na kolo. Soustředění na přelomu února a března je jedno ze dvou plánovaných v tomto roce před cyklokrosovou sezonou.
Reprezentanti na tréninkovém kempu v LivignuReprezentanti na tréninkovém kempu v LivignuReprezentanti na tréninkovém kempu v LivignuReprezentanti na tréninkovém kempu v LivignuReprezentanti na tréninkovém kempu v Livignu

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info