ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Zimní příprava v plném proudu
15.02.19
ČEZ CT Tábor zahájil svoji zimní přípravu na novou sezonu tradičně na šumavském Zadově.
Zimní příprava v plném proudu
Krásné, jasné počasí a výborné sněhové podmínky nás přívitaly na Zadově. Od soboty 9.2. proběhlo zimní soustředění na běžkách, které skončilo v pátek 15.2.. Soustředění se zúčastnili i účastníci letošního cyklokrosového Mistroství světa Kamila Janů a Karel Camrda.
Díky skvělým podmínkám jsme mohli odtrénovat nadstandartní objemové hodiny. Program soustředění byl ověřený loňským rokem a letos jsme použili stejnou formu přípravy. Ráno čekala na závodníky rozcvička, v deset na celý den do stopy a večer ještě posilování stabilizačními cviky. V polovině týdne byly na programu testy na kopci kolem sjezdovky Kobyla. Za sedm tréninkových dní závodníci odtrénovali až 34 hodin z toho 25 hodin na běžkách. Samozřejmě objemy se lišily podle kategorií, které byly rozmanité od kadetů až po muže. Se soustředěním a s přístupem jsem maximálně spokojený a věřím, že základní stavební kámen přípravy je pevně položen.
Zimní příprava v plném prouduZimní příprava v plném prouduZimní příprava v plném prouduZimní příprava v plném prouduZimní příprava v plném proudu
Zimní příprava v plném prouduZimní příprava v plném prouduZimní příprava v plném prouduZimní příprava v plném proudu

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info