ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Fiala si přivezl z Boleslavi mistrovský titul!
18.12.18
Matyáš Fiala v kategorii kadetů ovládl mistrovský závod i celý Toi-Toi cup. Jan Nesvadba vyhrál celkové pořadí ČP v nejprestižnější kategorii Elite.
Fiala si přivezl z Boleslavi mistrovský titul!
Hned v prvním závodě pro náš tým jsme se dočkali nejcennějšího kovy, když Matyáš Fiala získal titul v kadetech. Díky vítězství v Boleslavi si připsal na své konto i celkové vítězství v Toi-Toi cup. V závodě juniorů nejlepšího letošního výsledku v plné juniorské konkurenci dosáhl Karel Camrda, který obsadil 6.místo a zařídil si tak vánoční svátky v Belgii. Pojede SP v Namuru a Zolderu. V kategorii mužů nejlépe hodnoceným Čechem byl náš závodník Jan Nesvadba, v celkovém pořadí závodu mu patřila 3. příčka. Šimon Vaníček dojel 9. a Tomáš Bakus 20. Šimon je též nominován na Světové poháry v Belgii a Holandsku. Honza jednoznačným způsobem ovládl celý Toi-Toi cup.
Kamila Janů v nabitém závodě žen obsadila 10.místo a celkově jí tak patří 4. příčka.
Tomáš Bakus a Šimon Vaníček druhý den závodily v Rakousku na závodech kategorie C2. Šimon obsadil 8. místo a Tomáš byl 11.
Fiala si přivezl z Boleslavi mistrovský titul!Fiala si přivezl z Boleslavi mistrovský titul!Fiala si přivezl z Boleslavi mistrovský titul!Fiala si přivezl z Boleslavi mistrovský titul!Fiala si přivezl z Boleslavi mistrovský titul!
Fiala si přivezl z Boleslavi mistrovský titul!Fiala si přivezl z Boleslavi mistrovský titul!

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy