ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Žlutý dres v RBB Tour
21.05.23
Vyhraná etapa, dres pro nejlepšího vrchaře, vítěz bodovací soutěže a celkové vítězství, to vše si odváží ČEZ Cyklo Team Tábor z letošního etapového závodu na jihu Čech RBB Tour.
Žlutý dres v RBB Tour
S velkým očekávání šel ČEZ Cyklo Team Tábor do letošního ročníku RBB Tour, vždyť náš lídr Šimon Vaníček jezdí letos ve skvělé formě.
V první etapě v časovce na 12 kilometrů dojel Šimon třetí a s minimální ztrátou na vedoucího jezdce. V první desítce ještě dojel na sedmém místě Matyas Fiala a na osmém místě Tomáš Bakus.
V sobotní etapě na 160 kilometrů byl náš tým velmi aktivní, což nám přineslo tři dresy v podobě nejlepšího vrchaře pro Matěje Vika, nejlepšího jezdce do 23 let pro Matyáše Fiala a Šimon Vaníček si zatím vybojoval zelený dres pro vedoucího jezdce bodovací soutěže. V etapě po skvělé týmové spolupráci dojel Šimon Vašíček druhý a zmenšil tak ztrátu na vedoucího jezdce v celkovém pořadí.
V Neděli v kopcovité etapě v Českém rudolfe se mělo rozhodnout o celkovém vítězi. Matěj Vik si díky své aktivitě vybojoval puntíkatý dres. Šimon musel v etapě útočit a jeho aktivita nakonec nesla ovoce. Etapu celou vyhrál a tím vybojoval žlutý dres a celý etapový závod vyhrál. Navíc si vyjel i zelený dres v bodovací soutěži. Velký dík patří celému týmu bez kterého by Šimon letošní ročník nevyhrál. Gratulujeme.
Žlutý dres v RBB TourŽlutý dres v RBB TourŽlutý dres v RBB TourŽlutý dres v RBB Tour

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info