ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Boroš zažil úspěšný víkend
28.09.20
Hned dvěma závody kategorie C2 odstartoval letošní Toi-Toi cup. V sobotu 26.9. na závodníky čekaly závody v Mladé Boleslavi a den na to se start závodu hostily Holé Vrchy.
obrázek není
V Mladé Boleslavi panovaly extrémní podmínky ale ideální pro cyklokros. Deštivý den začal kategorií kadetek a žákyň. Nás v této kategorii reprezentoval 8. Nikola Hodlová. Závod kadetů byl z našeho pohledu stejně úspěšný když Jan Faltýnek jako prvoročák v této kategorii byl 8., Dalibor Johánek 15. a Jan Janout 41. V juniorech se na startu už ukázal světová špička. Junioři jeli týmově vyrovnaný závod. Nejlépe dojel 11. Václav Dostál, hned za ním byl Adam Kubík, 17. dojel Robin Teršl, 21. byl Jan Frühauf a 30. skončil Libor Švec. V závodě juniorek jsme měli dvoje zastoupení, Simona Kotlínová brala velmi pěkné 14. místo, Klára Minaříková skončila 21. Ženy se postavily na start jako předposlední kategorie. Z našich se více dařilo Kamile Janů, která cílem projela na 14. a Tereza Švihálková skončila příčku za ní. V kategorii mužů jsem měli velké ambice, které muži naplnili. Michael Boroš závod v těžkých podmínkách ovládl. První desítku zakončil Šimon Vaníček jako druhý Čech v závodě. Tomáš Bakus byl klasifikován jak čtvrtý Čecha a 19. místě.
Holé Vrchy už nas přivítaly s příjemnějším počasím. V kadetkách si o příčku oproti sobotě Nikola Hodlová polepšila, když skončila 7. Bára Syslová po zranění ruky jela svůj první závod a ten dokončila na 16. místě. V kadetech předvedli vyrovnaný závod Dalibor Johánek a Jan Faltýnek. Dali projel cílem jako 8. a Honza 9. Honza Janout si také polepšil a v závodě byl 32. Naše dvě juniorky opět v silné zahraniční konkurenci zajely velmi pěkný závod. Simona Kotlínová byla 13. a Klára Minaříková 15. V závodě žen se do první desítky vešla Tereza Švihálková, Kamila Janů byla 14. Václav Dostál opět byl z juniorů ve výsledkové listině nejvýš a to na 9. místě. Jan Frühauf zajel na prvoročáka slušný závod s výborným startem, cílem projel jako 15., Robin Teršl byl 21., Adam Kubík po problémech se zády 23. a Libor Švec 28. V hlavním závodě mužů Elite našel Michael Boroš jediného přemožitele a bral tak druhé místo. Karel Camrda byl klasifikován na velmi pěkném 13. místě, Šimon Vaníček po špatném startu se dokázal procpat na 18. místo, Tomáš Bakus závod dokončil na 29. místě.
Boroš zažil úspěšný víkendBoroš zažil úspěšný víkendBoroš zažil úspěšný víkendBoroš zažil úspěšný víkendBoroš zažil úspěšný víkend
Boroš zažil úspěšný víkendBoroš zažil úspěšný víkendBoroš zažil úspěšný víkendBoroš zažil úspěšný víkend

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info