ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

ČEZ Cyklo Team Tábor se chystá na Vysočinu i Orlicko
30.07.18
Závodníky ČEZ Cyklo Teamu Tábor čeká horký a náročný víkend. Elita pojede etapák Vysočina 2018, junioři pak výborně obsazovaný a velmi dobře organizovaný mezinárodní závod Regionem Orlicka.
ČEZ Cyklo Team Tábor se chystá na Vysočinu i Orlicko
Dvaadvacátý ročník cyklistického etapového závodu mužů Vysočina 2018 startuje ve čtvrtek, účastníky čekají čtyři etapy, které mají start i cíl v Přibyslavi, Poličce a 2x v Bystřici nad Pernštejnem. Tábor budou reprezentovat Martin Hunal, Šimon Vaníček a Tomáš Bakus. Celková délka profilově náročného závodu je 470,3 km.
Regionem Orlicka každoročně láká mnoho zahraničních týmů z cyklisticky vyspělých zemí a i letos bude startovka hodně nabitá. Do boje za ČEZ Cyklo Team Tábor půjdou Adam Doležal, Karel Arlt, Karel Camrda a Radek Zahajský. Od pátku do neděle ve třech etapách a časovce na závodníky čeká 272 km.

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy