ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Denisa Lukešová druhá v závodě českého poháru horských kol
02.05.16
ČEZ Cyklo Team Tábor se v neděli zúčastnil Českého poháru v silniční cyklistice mládeže, který se konal v Milevsku. Závod odstartoval kategorií juniorů, kde nejlepšího výsledku dosáhl Jan Burgstaller, který dojel v první skupině a obsadil 8. místo.
Denisa Lukešová druhá v závodě českého poháru horských kol
Jan Novák, který se celý závod pohyboval na čele startovního pole dvě kola před cílem doplatil na problémem s kolenem a ze závodu musel odstoupit. Tomáš Bakus dojel ve druhé skupině za pelotonem. Dále se závodu zúčastnili dva kadeti a kadetka Celestýna Součková, která vezla dres vedoucí závodnice Českého poháru.

V sobotu se v Teplicích konal Český pohár horských kol, kde v kategorii juniorek obsadila výborné 2. místo Denisa Lukešová. Příští týden bude Denisa startovat na Mistrovství Evropy ve Švédsku, kam byla nominovaná jako druhá juniorka v republice.

Těmito závody tým zakončil první blok přípravného období, v tomto týdnu čeká ČEZ Cyklo Team Tábor několik zotavovacích mikrocyklů a v neděli čeká muže další díl Českého poháru na silnici v Rokycanech.

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info