ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

Výsledky z posledního týdne
29.05.17
Ve středu 24.5. se v Táboře na Komoře uskutečnily krajské časovky dorostenců. V juniorské kategorii obsadil kompletní stupně vítězů ČEZ Cyklo Team Tábor, jmenovitě na třetím místě dojel David Honzák, druhý skončil Adam Doležal a mistrem Jihočeského kraje se stal Jan Burgstaller. V kategorii kadetů jsme díky Davidu Račanovi obsadili třetí místo. Matyáš Fiala ovládl kategorii starších žáků a Celestýna Součková kategorii juniorek.
Ve čtvrtek se junioři doplněné o kadeta Karla Camrdu zúčastnili závodů v Německu, kde si nevedli vůbec špatně. Při závodě do vrchu, který měřil 23 km a převýšení bylo přes 700 m, si nejlépe vedl Adam Doležal, který dojel jako čtvrtý celkově a suverénně zvítězil ve své kategorii. Na stupních vítězů ho doprovodil ještě Jan Burgstaller, který skončil třetí.

V pátek odjel na svůj první etapový závod v životě žák Matyáš Fiala a v mezinárodní konkurenci se vůbec neztratil. Ve všech etapách si vedl velmi dobře a v závěrečné kopcovité etapě obsadil třetí místo. Celkově pak skončil pátý a za tento výsledek mu patří velké uznání.

Muži v sestavě Ondřej Bambula, Tomáš Bakus, Štěpán Schubert a junior David Honzák měli na svém programu bikový víkend v Klatovech, kde se konal již tradiční Král Šumavy. V pátek se v rámci rozjetí zúčastnili sprintů horských kol městem. V kategorii juniorů neměl přemožitele David Honzák a kategorii mužů ovládl Štěpán Schubert. V sobotu se čtveřice našich závodníku zúčastnila závodu na trati 70 km, kde David Honzák dojel druhý před svým týmovým kolegou Tomášem Bakusem, který bral třetí místo. Ondra Bambula dojel 13. a Štěpána Schuberta z boje o vítězství vyřadil defekt zadního kola, dojel si tak pro 20. místo.

Na konci tohoto týdne čeká tým soustředění v Železné Rudě, po kterém už bude tým ladit svoji formu na MČR v silniční cyklistice, které se letos uskuteční na Slovensku.
Výsledky z posledního týdneVýsledky z posledního týdneVýsledky z posledního týdneVýsledky z posledního týdneVýsledky z posledního týdne