ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Výsledky z posledního týdne
29.05.17
Ve středu 24.5. se v Táboře na Komoře uskutečnily krajské časovky dorostenců. V juniorské kategorii obsadil kompletní stupně vítězů ČEZ Cyklo Team Tábor, jmenovitě na třetím místě dojel David Honzák, druhý skončil Adam Doležal a mistrem Jihočeského kraje se stal Jan Burgstaller. V kategorii kadetů jsme díky Davidu Račanovi obsadili třetí místo. Matyáš Fiala ovládl kategorii starších žáků a Celestýna Součková kategorii juniorek.
Výsledky z posledního týdne
Ve čtvrtek se junioři doplněné o kadeta Karla Camrdu zúčastnili závodů v Německu, kde si nevedli vůbec špatně. Při závodě do vrchu, který měřil 23 km a převýšení bylo přes 700 m, si nejlépe vedl Adam Doležal, který dojel jako čtvrtý celkově a suverénně zvítězil ve své kategorii. Na stupních vítězů ho doprovodil ještě Jan Burgstaller, který skončil třetí.

V pátek odjel na svůj první etapový závod v životě žák Matyáš Fiala a v mezinárodní konkurenci se vůbec neztratil. Ve všech etapách si vedl velmi dobře a v závěrečné kopcovité etapě obsadil třetí místo. Celkově pak skončil pátý a za tento výsledek mu patří velké uznání.

Muži v sestavě Ondřej Bambula, Tomáš Bakus, Štěpán Schubert a junior David Honzák měli na svém programu bikový víkend v Klatovech, kde se konal již tradiční Král Šumavy. V pátek se v rámci rozjetí zúčastnili sprintů horských kol městem. V kategorii juniorů neměl přemožitele David Honzák a kategorii mužů ovládl Štěpán Schubert. V sobotu se čtveřice našich závodníku zúčastnila závodu na trati 70 km, kde David Honzák dojel druhý před svým týmovým kolegou Tomášem Bakusem, který bral třetí místo. Ondra Bambula dojel 13. a Štěpána Schuberta z boje o vítězství vyřadil defekt zadního kola, dojel si tak pro 20. místo.

Na konci tohoto týdne čeká tým soustředění v Železné Rudě, po kterém už bude tým ladit svoji formu na MČR v silniční cyklistice, které se letos uskuteční na Slovensku.
Výsledky z posledního týdneVýsledky z posledního týdneVýsledky z posledního týdneVýsledky z posledního týdneVýsledky z posledního týdne

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy