ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Soustředění ve Strážném
29.08.16
ČEZ Cyklo Team Tábor se vrátil ze soustředění v Krkonoších. Od 19.8. do 26.8. se téměř celý tým sešel ve Strážném v srdci Národního parku v Krkonoších. Hned v pátek nás přivítalo slunečné počasí a soustředění jsme zahájili tří hodinovým tréninkem.
Soustředění ve Strážném
V sobotu dorostenci absolvovali závod Českého poháru v Holicích. Závodu se zúčastnila Celestýna Součková, která obsadila 6.místo, dále pak devátá dojela Denisa Lukešová a osmý protnul cílovou pásku Karel Arlt. Junioři dojeli na 11., 12. a 13. místě jmenovitě Tomáš Bakus, David Honzák a Jan Burgstaller.

V neděli za deštivého počasí jsme podnikli několika hodinovou túru po krkonošských hřebenech a od pondělí jsme měli krásné počasí kolem dvaceti stupňů. Za 8 tréninkových dní jsme najeli od 700 do 1000 kilometrů podle kategorií a nastoupali jsme 17 300 výškových metrů. Tréninky měli objemový charakter, přičemž junioři už jezdili intenzivnější úseky v kopcích. Pro náš tým to bylo jedno ze stěžejních a finálních soustředění před cyklokrosovou sezonou a se soustředěním jsme moc spokojeni.

Text: Michal Bednář
Soustředění ve StrážnémSoustředění ve Strážném

 


Partneři

Skupina ČEZ   CUBE BIKES Oficiální internetové stránky Jihočeského kraje    Velkoobchodní prodej cyklistických potřeb     Cestovní agentura JAROŠÍK Profesionální sportovní fotografie Cyklopenzion Jindřichův Hradec, ubytování nejen pro cyklisty, jižní Čechy